Erkekler sizde sevgilinizle çocuk hayali kuruyo musunuz ?

bu aralar ne konuşsak sonucunu çocuğa bağlıyo dün akşam konuşuyoduk işte bizim çocuklarımızın sevgilisi olursa ne yaparız,ya da evlendiğimizde anne olacağını ilk öğrendiğin an ne yaparsın,çocuklarımızın adı ne olsun isterdin,kaç çocuk isterdin,ilk çocuğumuzu nasıl bakıcaz o sorumluluğu nasıl kaldıracağız,ilk kucağına aldığın anı düşünsene,çocuk sürekli ağlarsa ne yapıcaz,işte oğluma şunu alırım bunu alırım,kızımın sevgilisinin olmasını istemem,eğer bir çocuğum olacaksa annesi sen olmalısın falan sürekli bir baba olma merakı var tamam bende isterim ama sürekli çocuk hayali kurması normal mi her erkek sevgilisiyle çocuk hayali kurar mı ?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• yanında huzurlu olduğum kişi ile evet kurmuşluğum var

0|0
    0|0
  • Genellikle ergenler konusur ve kısa iliskilerdir

0|0
    0|0
  • genelde kızlar kurar daa doğrusu uzun ilişki isteyenler

0|0
    0|0
    • öyle koca meraklısı evlenme meraklısı olduğumu düşünmesin diye bu konuyu hiç açmadım o açtı bu konuyu normal mi bilemedim yani genelde bir erkeğin böyle konu açtığını hiç duymadım

• bilmiyorum ondan mı da ben biraz ayakları yere basan biriyim geçmişe hayal kırıklıklarım oldu o yüzden biraz geri çekiyorum heralde kendimi yani normal diyosun

• normal ama kendini kaptırma duygular cabuk değişiyo konu skıntısından acıyosa başka konular sen ac

• Kurdum ve sadece "hayal kaldı"

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bence cok güzel bişey buu sevinmelisin :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...