Akıl vermenizi bekliyorum

o aklımdayken sürekli sınavlara çalışamıyorum ben çok başarılıydım okulda ama Şu an kafam hiç birşey almıyor dersin başına oturyorum olmuyor hep o geliyor gözümün önüne ne yapacağim

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• hayata onsuz devam edeceksin yoksa seni sefil bir hayat bekliyor hayatına girmiş çıkmış gitmiş biri için kendini boş yere üzüyorsun anan değil baban değil sonuçta

0|0
    0|0
    • hayatıma girmediki haberi bile yok benden :(

• evet biliyorum bunun farkındayım ama belkide öyle değildir.olumlu tarafından bakmak istiyorum hoş daha benm farkımda bile değilki

• kendini daha çok üzersin böylece

• düşünmemeye çalışıcaksın. kendini derse vericeksin. onun senin normal hayatını etkilemesine izin vermiceksin. biz napabiliriz ki burdan başka

0|0
    0|0
  • ayrıl öyle çalış:D

0|0
    0|0
    • sevgilim değil zaten benden haberi bile yok bende onu tanımıyorum sadece hep görüyorum çalıştığı yere gidiyorum.bende onu tanımıyorum ama 1 yılı geçti seviyorum :(

• ne istiyosun daha aşık olmuşun :)

0|0
    0|0
    • beni farketmiyor galiba bibirimizi tanımıyoruz bile plotnk bile değil ne o ne ben onu tanıyorum.ama 1 yıldır seviyorum onu :(

• O aklında değilken sınavlarına çalış.

0|0
    0|0
  • Gelecek diye bir kaygın varsa,ya da onunla mutlu olmak gibi bir derdin,şu an senin için önemli olan derstir... Çalışacan başarılı olacan ki takdir edilesin... Geri zekalı olarak görülen bir kıza kimse itibar etmez cancazım...

0|0
    0|0
    • evet biliyorum hiç öyle olmadım zaten çalışıyorum elbet çalışmaya çalışıyorum ama ne bileyim kaç haftadır göremedim onu :(

Kızlar Ne Diyor 1

• bende aynıydım ama ondan uzaklaşınca unuttum

0|0
    0|0
    • nasıl uzaklaşacağımki.zaten kaç hatfadır gidemiyorum çalıştığı yere.ya onu tanısam böyle olurmuydu bilmiyorum ben onu tanımadan sevdim ilk gördüğümde birşeyler hisstmeye başladım 1 yıldır devam ediyor yazın bile onu hiç görmedim ama hala aynı derece seviyorum :(

• haklısınız öyle acı çekiyorumki çokkk anlatılması mümkün değil

Yükleniyor...