Profesyoneller Gelsin!!!

Profesyonel spor yapanlar!,

Antreman öncesi ve sonrası ne yiyiyorsunuz...

(Vücut geliştirme,Atletizm)

Güncellemeler:
Acaba bu yorumu yapanlar profesyonel vücut geliştirmemi yapıyor yani profesyonel derken artık lisans değil profesyonel gibi yapan demek istedim.

Ben antremandan 3 saat önce büyük bir öğün yiyiyorum.Çünkü çok ağır antremanım var profilde gördüğünüz adamın öğrencisiyim

5 tane besin takviyesi alıyorum

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• antranmandan önce küçük bir meyve suyu veya meyve ,yoğurt

antrenmandan sonra patates pirinç ekmek felan ye

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Antrenman sonrası elma yerim,öncesi kepekli makarna,yağsız yoğurt,4 yumurta beyazı olursa bir kepçe çorba,küçük porsiyon halinde sebze yemekleri ve muz

0|0
    0|0
  • Sen yapıyor musun?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• dostum gerizekalı mısın? profildeki adamın öğrenciyim demişsin de onun öğrencisi olmandan ne anlamalıyız? spor salonlarındaki bütün hocalar iyi vücutlu zaten. önemli olan senin ne yaptığın.

0|0
    0|0
    • eee tamam işte aptal...zaten ben ondan öğrenip vücudumu onun gibi yaptım...O gösterdiğim antrenör zaten profesyonel sporcu sen sporcu değilsen yorumlar yapma lan...

• antrenmandan 1 saat önce protein tozu içiyorum suyla.

bir de spor yaptığım günlerin akşamında içiyorum. öğlende de tavuk falan yiyorum genelde.

0|0
    0|0
  • Antrenmandan 2 saat önce karbonhidrat ve protein ağırlıklı beslenme. Antrenmanın hemen sonrası, 1 ölçek whey protein, aşırı yorulduysam üzüm suyuda içerim.

0|0
    0|0
  • profsyenl adamın burda ne işi var

0|0
    0|0
  • amator basketbol var

0|0
    0|0
Yükleniyor...