Nefret ettiğiniz kadın tipini anlatır mısınız, iki kelimeyle?

nefret ettiğiniz kadın tipini anlatılır mısınız iki kelimeyle :)) ben anlatım kilolu olmasanı rağmen tayt giyen saçları zift siyahı gözlerinde koyu bir makyaj ağagında topuklu bot böyle kadınları yolda görünce beynim allak bullak oluyo...

0|0
3|16

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

• Cıvık, yalaka, erkeksi ve haddini bilmez kadın tiplerinden kesinlikle nefret ederim.

0|0
    0|0
  • ben anlatıyım böyle hani ağzını yaya yaya dermişiammmmm diye konuşan menapozlular olurya kendini bir bok sanan..onlar işte..

0|0
    0|0
  • Saygısız ve Yapmacık

0|1
    0|0
  • şımarık kendini beğenmiş

0|0
    0|0
  • düşük bel pantolon, altı beyaz converse. ve senin yazdıklarına katılıyorum.

Birde kendini yüksekte gören kızlar zaten yolda yürürken kendini belli ediyorlar. Kafasına bir defa şaplatıcaksın ne ayaksın olum sen diye.

0|0
    0|0
  • Yalan söylemeyi alışkanlık haline getirmiş, argo kelimeleri ağzından düşürmeyen, ağzını yaya yaya konuşan ve bakımsız kadınlar benden uzak dursunlar..

0|0
    0|0
  • Kalın ve pasaklı

0|0
    0|0
  • yılışık

0|0
    0|0
  • Zayıf ve tiki tipliler

( zayıf dedimse tombul olmasınıda istemem)

0|0
    0|0
  • Kültürsüz ve Kinci

0|0
    0|0
  • Korunmaya ihtiyacı olan korkar kadınlardan nefret ederim, bir de güzel olmayanlardan nefret ederim.

0|0
    0|0
  • kendini beğenmiş olanlardan.

0|0
    0|0
  • güzel olduğunu zanneden çirkin kızlardan nefret ediyorum :))

0|0
    0|0
  • yalan konusan aldatan bunlardan birisi varsa nefret ederim etmeyle kalmaz burnundan getiririm :)

0|0
    0|0
  • Küfür eden,tembel,yılıkış hatunlardan haz etmem.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Suratsız ve dedikoducu tiplerı sevmıyorum.

0|0
    0|0
  • çakma çantalarına 10 liralık babetleri uydurup saçlarını kendisi maşa yapmış ucuz parfümlü kızlar

0|0
    1|0
  • Kezbanları sevmiyorum çocuk ruhlularI böyle yapmacık konuşanları ay şekerim canım tatlım gibi kendini nazikleştirmeye çalışanları boğasım geliyor :D

0|0
    1|0
Yükleniyor...