Bu tarz erkeklerden nefret ediyor musunuz ?

Israrla inatla 23 yaşını geçmiş kızla evlenmem diyen ; hiç evlenmemiş 25-30 yaş arası akedimik eğitim almış kariyeri olan zengin yakışıklı atletik, sportmen, toplum içinde saygın sevilen ama inat etmeye devam eden ?

Asıl sorum şu ki bu tipleri gördüğünüzde ; kendi yaşıtınız olmasına rağmen sizinle aynı kulvarda yurumuş olmasına rağmen iş evliliğe gelince benim için yaşlısın diyen erkekler hakkında ne düşünüyosunuz kızlar ? Bu insanlar size evde kaldığınızı hissetiriyor mu ?

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• Sanki biri beni anlatmış işte o benim <3

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 9

• Hep öyle olmaz mı zaten.Kızlar kendilerinden büyük erkeklere ilgi duyuyor, erkeklerde dediğin gibi işte.

0|0
    0|0
  • gerçek o yaşta kadın pek cazip gelmiyor, kusura bakma ama hayat böyle

0|0
    0|0
  • Adam kariyer yapmış, yıllarını vermiş onun için çıtır kız arıyor demek ki yılların acısını ondan çıkarmak için

0|0
    0|0
  • herkesin tercihine saygım sonsuz. kedi ulaşamadığı ete mundar dermiş senin durumun o sanırım ;)

0|0
    0|0
  • Fakir olsa ipinde olmaz ;)

0|0
    0|0
  • Hahahah evde kaldın desene.

0|0
    0|0
  • oyle adam sevgıyı bılmıyormus o vakit

0|0
    0|0
  • söslerimm sna aqır mı qeldi, qal�ini mi qırdım afdersn ;)'

0|0
    0|0
  • hangi, akedimik eğitim almış kariyeri olan zengin yakışıklı atletik, sportmen, toplum içinde saygın sevilen bir adam, evlilik teklifini reddetti söyle bakim miniğim :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Banane derim. meraklısımıyım sanki. ayrıca 23 yaş evlenmek için erken sayılabilir ne evde kalması ?

0|0
    0|0
Yükleniyor...