Arkanızdan konuşan insanlar hakkında ne düşünürsünüz?

Başlığı okudunuz. Yüzünüze gülüp, arkanızdan konuşan insanlar hakkında ne yaparsınız? Bu insanlar sigaranızdan otlanırlar, sevgilileriyle buluşmak için para isterler, arabanızı isterler vermezseniz darılıp tavır yaparlar, arkanızdan "Kendini bir bok sanıyo, ayar ediyo beni" derler, her ortamda peşinize sülük gibi takılırlar, yanınızdaki kızlara yavşayıp sizi küçük düşürürler, "Kardeş az efendi olun, yanımdaki insanlara salça olmayın" dediğiniz zaman "İki karı görünce biyerleri kalktı" derler... Derler de derler yani, ama yüzünüze karşı hiç birşey söylemezler, alemin delikanlısının siz olduğunu söyleyip, arkanızdan kuyunuzu kazarlar.

Böyle insanlar hakkında ne düşünürsünüz? Bu tip insanlara ne ceza verilmeli? Ben ilişkimi keserek "ne halleri varsa görsünler" demekten anlamıyorum, bunları içinden çıkamayacağı bir boka sokmak istiyorum. Fikirleriniz neler?

0|0
7|5

En İyi Kız Görüşü

• Benim etrafımda hiçbir zaman böyle insanlar olmadı, nedeni ise baştan ne olduklarını anladığım için fazla samimi olmadan kontağı kestim. Tesadüfen bir yerde gördüğümde sorarlarsa falan fazla uzatmadan ve onlara mesafeli konuşarak geçerim. Ha var ise etrafınızda öyle birileri ve böyle bir durum ne yaparsınız? Bilemiyorum, hiç olmadı ki nasıl davranacağımı kestiremiyorum. Olsa da uzak dururum.Onun canını yakmak beni zarara sokar her türlü, kendi ayıbı ile kalsın. İşim mi yok ondan başka?

Şöyle bir söz vardır. İt ürür, kervan yürür. Boşverin konuşur konuşur susar. Sizden başka şey yok mu konuşulacak?.Siz mesafenizi takının ki; sizden yüz bulup böyle konuşmasın.Yüz göz olunan insanlar böyle tavır sergiler.Mesafeli seviyeli olun, bu hareketler sona erecektir.

0|0
    0|0
    • Doğru söylüyosun, ama ya intikam ne olacak?

• İntikam almak için çok çeşitli yollarım var, sırlarını paylaşarak ölüme kadar götürebilirim ama bana yakışmaz. Tepelerine çökerek bu şehri terk ettirebilirim mesela?

• Yok zaten gerekmez. En güzeli kangrenli parmağı kesip atmak.Koluda kurban etmeden.Kesin kontağı bitsin.Muattap olduğunuz insanlara dikkat ederseniz bu kadar lağubali insan yerine kaliteli, mesafeli ve seviyeli arkadaşlıklar kurarsınız. Hayat seçimlerden ibarettir.

Kızlar Ne Diyor 6

• Az önce harika bir gevşeme gerçekleştirdim. Ayrıca kahretsin, bugün harika parçalar dinliyorum.

Üzgünüm ama hayatım bu kadar tatlı ilerlerken araya 3-5 gerizekalıyı dahil edemem. Düşünecek ve dinleyecek daha güzel şeyler var. Şarkılar, hı hım. Biraz Dicaprio modundayım, özellikle Leon'daki tavrından hallice.

Hatta sana ve konuşanlara bir güzellik yapayım. Bu son : link

0|1
    0|0
  • ne mi düşünüyorum , yok yok en iyisi yazayım; allah belalarını versin benimde vardı sevgilimi aldı.

0|0
    0|0
  • Yiyorsa gelsin yüzüme karşı konuşsun

0|0
    0|0
  • Çevremde az ve öz insan olduğu için bu tip sıkıntılar yaşamıyorum. ha çevremdekilerden biri böyle çıktı diyelim direk ilişkimi keserim. Yüzüne bakmam bir daha.

0|0
    0|0
  • Konuşsunlar reklamın iyisi kötüsü olmaz.

0|0
    0|0
    • Reklamla alakası yok, sizi her alanda kullanıp arkanızdan konuşmaları koymaz mı sana?

• Sorunun açıklamasını şimdi okudum ama hala cevabım aynı asalaklara ayıracak vaktim yok demelisin bence.

• Umursamam birinin lafıyla yıkılcaksam oooo işimiz yaş

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• yazıyı okumadım başlığa direk cevap.

G.tü yiyen gelsin yüzüne konuşsun...

0|0
    0|0
  • EĞER BİRİLERİ ARKANIZDAN KONUŞUYORSA ÜZÜLMEYİN; ONLARDAN BİR ADIM ÖNDESİNİZ DEMEKTİR.

0|0
    0|0
  • Takmam Ucuna.

0|0
    0|0
  • en güzeli bu tür insanlardan uzak durmak...

Bu tür insanlara en güzel ceza yalnız bırakmaktır... Yalnızlığa terk etmek en büyük cezadır.

0|0
    0|0
  • Böyle insanlar yenilmişlerdir çünkü ben onların önündeyim..

0|0
    0|0
Yükleniyor...