Dökülüyoruz rahatlıyoruz arkadaşlar varmısınızz?

şimdi herkes yaptığı hatayı, pişmanlığını, kırgınlığını,yapmak isteyip yapamadıklarını yapıpta pişmanlık duymadıklarını yazssın bakalımm :)

0|0
7|7

En İyi Kız Görüşü

• Hatırlamaya değmeyecek kadar salakçaydı.

Neyse ki şu an dinlediğim parça kelimenin tam anlamıyla unutturuyor her şeyi. Güzel bu tat, sevdim.

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 7

• Okulumu uzatmak, yıllar önce hedeflediğim bir aşkı rafa kaldırmak, kendime olduğundan daha iyi gelecek oluşturamamak gibi pişmanlıklarım oldu ama her biri bana bir şeyler katarak bu günki halime getirdi. Kaderin güzel olan iyi yönleri gibi kötü yönlerinide sabırla kucaklıyor ve kabulleniyorum artık.

0|0
    0|0
  • 5 Kere dönüp giden şıllığın her dönüşünde samimiyetine inanmak.

0|0
    0|0
  • gene soyluyom bizler lanet olasi gunahkar ve hatakar kullariz :) var gucunle yan cehennem :)

0|0
    0|0
  • o yea, rahatlamak istiyorum evvet!

0|0
    0|0
  • Dökülünce rahatlamıyorum ama ben.

0|0
    0|0
  • burda yorum yazmak zorunda olmak :D

0|0
    0|0
  • Hatasız kul olmaz diyerek insanları hataya teşvik ediyorlar. Böyle deyim mi olur?

0|0
    0|0
    • niye doğru değilmi

• '' hatasız kul olmaz diyerek insanları hataya teşvik ediyorlar'' bu cümleyi tekrar tekrar okudum ve doğru buldum. sonuçta hata yapmak istemeyen biri hatasız kul olmaz dedklerinde doğru haklılar diyerek hatalar yapabilirr.

• insan psikolojisi bu...

Kızlar Ne Diyor 6

• sevgilimden ayrıldım çok pişman olmuştum

0|0
    0|0
  • geçen malt konserini kaçırmak

0|0
    0|0
  • "iki kişisin, biri gidiyor. ikiden bir çıkınca, yine bir kalır zannediyorsun ama kalmıyor. yarım kalıyor."

0|0
    0|0
  • pismanligim yok dogru yoldaydim bügüne bugün ama fazla iyi olmamak gerekiyormus bunu ögrendimmmm ;).

0|0
    0|0
  • Bakkaldan cikolata caldim ve onu donuma ettim.

0|0
    1|0
  • değmeyen insanlar için ailemi sattım onlarda beni kullandılar sonuç tam bir enkaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...