Fatih terim selçuk inanı neden mili kadroya almadı sizce?

ıselçuk inan ve abdullah avcı arasında olumsuz bir takım şeyler oldu da fakat fatih terim neden selçuk inanı milli kadroya almadı?

• Tüpçü kafanın entrikaları
    25% (1)20% (2)21% (3)Oy Ver
  • Fatih terimin bir bildiği vardır
    50% (2)40% (4)43% (6)Oy Ver
  • Selçuk inan oynayamıyor artık
    25% (1)40% (4)36% (5)Oy Ver
  • Mezhepsel sebep olabilir
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Selçuk inan saygısızlık yapmıştır belki
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|27

En İyi Erkek Görüşü

• Tüm milli takım antenorleri gibi Fatih Terim de form durumuna göre futbolcu seçiyor. Selçuğun fb maçını izledim en son beğenmedim. Demekki Fatih terim de beğenmedi. Muhtemelen sende beğenmedin formunu

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 26

• selcuk formsuz nıye yok renkdas,terım selcugu sever,ve terım vefakardır... selcuk neredeyse tek basına sampıyon yaptı takımı,onun yerı bızdede ondada baskadır,form tutunca yıne mıllı takımın bankosu olur,arkasında art nıyet aramıyorum...

1|0
    1|0
  • Yeterince açık sanırım.

Selçuk İnan'ın kadroda olmamasına da değinen tecrübeli antrenör, "Bizim zaten bir takımımız var. Bazı arkadaşlarımızı özellikle çağırmadım. Selçuk bizim için çok önemli bir oyuncudur. Benim için de Milli Takım için de önemlidir. Çok var almadığım" diye konuştu.

Selçuk'un dışında birkaç önemli ismi daha almamayı düşündüğünü ancak vazgeçtiğini söyleyen çalıştırıcı, "Arda, Burak ve Gökhan'ı da almayacaktım. Arda mesela az oynayacak. Sakatlığı var zaten. Bazı arkadaşlarımızı bile bile almadım. Ama bu sadece diğerlerini görmek için. Selçuk da biraz dinlensin istedim. Başka bir şey olamaz. Ben geldiğim günden beri buraya da (Milli Takım) oraya da (Galatasaray) Selçuk hep oynuyor." dedi.

1|0
    0|0
  • hazırlık dönemi oldugu için revizyon yaptı hoca birçok oyuncu ilk defa milli takıma çağırıldı alışık oldugumuz kadroya birkaç ekleme yapmak için 2 maçta oyuncu deniyor F.Terim.

0|0
    0|0
  • Sabri kadroda mı ?

0|0
    0|0
  • Acelesi yok terimin. Artık bol bol yeni oyuncu deneyebilir. Denemeli de. Selçuğun ölüsü milli takımda oynar.

0|0
    0|0
  • Hiç biri. Milli takımda bazı bölgelerde deneme yapmak amacıyla birçok futbolcuyu denemek istedi, tabi burda arda neden oynadı denebilir, ama arda sakattı klubünde oynamıyordu onuda hazır hale getirmek ve gençlerle kaynaştırmak istedi.

0|0
    0|0
  • selçuk inan galatasaraylıların çok abarttıgı bir oyuncu,kendisini begenmeme ragmen,adamı barcelonada oynar yaptılar,xaviden iyi dedileri ve sonunda bitirdiler.

1|0
    0|1
  • koyu galatasaraylı olmama rağmen , milli takım bazı futbolcuların demir attığı bir takım haline gelmemeli bence, kimin performansı iyiyse o alınmalı yeri geldiğinde gaziantepsporun ortasahası yeri geldiğinde karabuksporun forveti. selçuk inanın da son zamanlardaki performans düşüklüğü bariz belli oluyor . buyüzden alınmamıştır bence doğru tercih.

0|0
    0|0
  • Selcuk inan yetenekli ama vizyonunu genisletmesi lazim hala 90 lar futbolunda kalmis yana geriye uc metreye vs. İleriye baksin biraz.

0|0
    0|0
  • Tüpçü kafanın entrikaları

0|0
    0|0
  • Selçuk inan'ın maç eksiği var, antreman performansları düşük

mesheple falan ne ilgisi var anlamadım,

0|0
    0|0
    • şıklara koydum öylesine

• Fatih Terim gibi hoca din inanç mezhep gözetmez, performans gözetir. iyi olan hangi din hangi mezhep hangi renkten olursa olsun formayı giyer. Ben Fenerbahçeliyim bu arada, ama Fatih Terim'e güvenim sonsuz. Mancini'ni oyun kurgusu Selçuk'un önünü kapattı.

• selçuk hollanda maçında oyundan çıkarken terime tepki gösterdi, yanından geçip suratına bile bakmadı.

o yüzden almadı bence

0|0
    0|0
  • selçuk inan terimden izin alıp yurt dışına gitti manitayla buluşmak için ya da başka bir iş için...

futboluyla ilgili birşey değil

0|0
    0|1
  • hazırlık macı yenı kısler denıyo selcuk tatıl yapsın demıstır

0|0
    0|0
  • sakatlığından dolayıdır bide hazırlık maçı gençleri tecrübe sahibi olmaları için oynatıyor normal bu durum

0|0
    0|0
  • Selçuk psikolojikmen etkilendi eskiden tamamen bir liderdi şimdi drogba sneijder var geri planda bu etkılıyo olabılır

0|0
    0|0
  • hayr fatih terim sadece milli takıma farkıondaysnz çok değişik isimler çağırdı yenileri denemk için hem sanırsam zatn selçuk inan ın ablası hastaymış ve londradayms selçukta onun yanına gitmişti bu yüzden ayırmamk için çapırmamış olabilir...

0|0
    0|0
  • formsuzluktan dolayı

0|0
    0|0
  • Sanki aralarında bir soğukluk var gibi geldi bana...

0|0
    0|0
  • formsuz diye almamış olabilir ama burak ondan daha da formsuz :(( milli takım gram umrumda değil zaten. ne halleri varsa görsünler.

0|0
    1|0
  • eskı formunda olmadıgı ıcın olabılır mı sızce

0|0
    0|0
  • Selçuk bu sene kötü

0|0
    0|0
  • selçuk belki de en son vazgeçeceği oyuncudur. Londra'ya gitmişti Selçuk ondandır

0|0
    0|0
  • o değilde senin nickin neden şıllık ya inan hiç yakıştıramadım sana :)

0|0
    0|0
  • sabri varken onu mu alsın

0|0
    0|0
  • pis cinconlu olmasaydı iyiydi. Gururumuzdur kendisi. İskenderun'lu <3

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Performansını beğenmemiştir,Selçuk son zamanlarda çok iyi değil,belki bu ona ders olsun,milli takıma girmek için daha çok çalışsın diye olabilir.

1|0
    0|0
  • Hoca güvenmiyor demek artık hem orta sahada Arda gibi Selçuk'tan daha iyi oyuncular var Selçuk gelse extra bir katkı sağlamazdı bence

0|0
    0|0
  • Ilgilenmiyorum diye şık ta olmalıydı :(

0|0
    0|1
  • kötü oynuyo diyedr belki

0|0
    0|0
Yükleniyor...