Askerimizin meşhur yaylalar türküsü kaldırılıyormuş, ne düşünüyorsunuz bu konuyla ilgili?

bu akşam haberlerde yaylalar ın kaldırılacağını duydum..müstehcenmiş=)) ne düşünüyorsunuz bu konuyla ilgili

Güncellemeler:

0|0
12|3

En İyi Kız Görüşü

• "kız hepsi senin mi? ..."

"indim derelerine..."

"hadi bize gidelim"

"arabada beş evde on beş"

"sok çıkar yavrum sok çıkar"

"yakalarsam muahh"

"yanayım yanayım o kırmızı dudaktan bir öpücük alayım"

"bu gece barda gönlüm hovarda"

"pompalamasyon"

"kondom"

"o şimdi asker canı neler ister"

"yanıyorum söndürelim mi"

"sıcak çok sıcak daha da sıcak olacak..."

"günahsa günah oldu bir kere"

"gireceksek girelim gel kız günaha"

ve nicelerini temizlediler bizim gariban asker türküsü sabıkalı olarak yargılanıyor ve günah keçisi seçildi öyle mi vahh bizim düştüğümüz hallere

0|1
    0|1
    • +1 de

Ne gariptir ki hiç askerde yaylalar türküsünü söyleyene de denk gelmiş değilim genelde osman paşa marşı ve ceylan şarkısını söylerdik sonra hızlı tempo ile yürüyüş marşları söylenirdi.

• buda neler biliyo be

• radyocuyum :)

Kızlar Ne Diyor 11

• Bu kararı verenlerin hepsinin kafası kopsun.. Eskiden askeriyenin orada otururduk ben hiç yaylalar türküsünden rahatsız olduğumu hatırlamıyorum.. Bu fikri ortaya atan kadın da güya kadın haklarını savunuyor salak.. he evet bu türküyü kaldırdınız kadınlara yönelik şiddet bitti.. Beyinsiz işte aslında böylelerini bol bol döveceksin.. Sanane askeriyeden sanane türküsünden.. Adam sabahtan akşama kadar koştur babam koştur koştursun iki dakika eğlenceli hale getirmek için türkü söylesin sen gel salak salak işler yap.. Hep boş işlerle uğraşıyor ülkemin insanı..

Daha dün Hocalı soykırımını protesto ediyorduk.. O soykırımda hamile kadınların karınları deşilerek daha doğmamış bebeklere kıyılmıştı.. Ama ben hiçbirini ne ekranlarda açıklama yaparken ne de protestoda göremedim niye çünkü asıl şiddet o değil bu türkü .. Türkü söylenmediğinde herşey bitecek kuş kadar beyni yok bunların..

0|1
    1|0
  • yazık..

sadece bu

0|0
    1|0
  • Komşu kızı içinde geçiyor diye miymiş?

0|0
    0|0
  • askerlere her sabah söyleitlen bir türkünün söyletilmesi daha bi şaşırtıcı.o değil de haberin devamında askerlere aile içi şiddeti azaltmaya yönelik seminer vereceklermiş.hayır askeriyenn içindeki şiddet hakkında ne düşünüyolar acaba.komik bir ülkede yaşıyoruz.

0|0
    0|0
  • vay anasını daha neler

0|0
    1|0
  • Şaşırmıyorum artık!

0|0
    1|0
  • Dilo dilo yaylalar :((((88

0|0
    0|0
  • kaldiracak baska bir sey bulamamislarmi

0|0
    0|0
  • Daha önemli şeyler var halledilmesi gereken. Saçma buldum.

0|0
    0|0
  • Bıktım şu yasaklardan.

0|0
    0|1
  • askerler niye türkü söylüyo, önce bi onu tartışsaydık?

0|0
    0|1
    • mehter gidince türküyle eğitim yaptık şimdi oda gidiyo..artık pappicilo mu söyleyelim napalım anlamadım=)

• ameriganın oyunu bunlar hep dimi:( illuminati de pis hem:(

• tabikiiiiii

Erkekler Ne Diyor 3

• plajda kızlar...üstsüz kızlar..geliyorrrrrrr komandolar(alternatif link:D

0|0
    0|0
  • Benim dün ya da bugün gazeteler de okuduğuma göre bu durum müstehcenlikten değil; kadını küçümsediği için kaldırılacak olmasıdır.Bu da normal birşey bence.

0|0
    0|0
  • yaylalar ve tin tin tinimi hanım:D ))) buhikayeyi duydugum da cok gülmüştüm

0|0
    0|0
Yükleniyor...