Sevgilinizin telefonuna kayıtsız numaradan mesaj gelse ne yaparsınız?

evet sorum açık ve net... kuşkucu paranoyak biri değilim..ama geçen gün oturuyorduk bir mesaj geldi.. numara kayıtlı değil sadece 'selam' yazıyordu.. numarayı aldım ama birsey sormadım o an... acaba tanıdığı biri ama numarasını mı değiştirdi lakin kısa bir mesaj da insanın aklını karıştırıyor... sadece selam... siz ne yapardınız ya da ne düşünürdünüz o an...

0|0
93

En İyi Kız Görüşü

• Ben zatrn ufacık bişiden kıl kapan biriyim bole bisi olduğunda birinin ona karşı bişiler hissederek mesaj attığıni düşünürm ama sevgilime de guveniyosam zaten o konuşmaz gereğini yapar ya da numarayı alırdm kendm için soluyorm erkek çıkarsa tlfna ona verrdm kızsa da bn knusurdum anlamaya çalışırdm

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 8

• Yanlışlıkla da olabilir. sadece selam yazılmışsa önemsemem en fazla mesaj atarım kimsiniz diye. ama başka mesajlar yazmışsa daha uzun o zaman kıyameti kopartabilirim :D

0|0
    0|0
  • Yanlışlıkla gönderilmiş olabilir.. Yanındaysa ve sana cep telefonunu gösterecek kadar kendisine güveniyorsa sıkıntı etme.. Eğer aynı numaradan mesaj geliyorsa o zaman gereğini yaparsın :)

0|0
    0|0
  • whatsapptan bir bak görüntüsüne şuan whatsappı olmayan yoktur diye düşünüyorum :)

0|0
    0|0
  • valla belki numarasını verdği yeni bir arkadaşıdır. kimsenin içini bilemezsin ama eğer senin yanındaysa ve güvenerek telefonu ortaya koyabiliyorsa sorun yoktur bence.

0|0
    0|0
    • o gösterdi zaten.. aa mesaj gelmiş kim bu yaa tarzında..benim demek istediğim başkası ile yazışıyor anlamında değil sadece biri bunun numarasını bir yerden alıp iletişime geçmek isteyebilir.. artık çok kolay bu tür seyler bu biraz can sıkıyor..

• boşver insanlar bir süre sonra zaten vazgeçiyor iletişim kurmaktan. ben ne sorunlar yaşadım bundan dolayı anlatamam sana :) bence bu kadar takmaya değmez.

• anlıyorum tskler :-)

• Seni çok pis çatır çatır aldatıyor aman allahım selam diye mesaj gelmiş nasıl yaşarsın bu utançla.

0|0
    0|0
  • Belki yanlışlıkla gönderilmiş bir mesajdır ama dikkati de elden bırakma

0|0
    0|0
  • çok önceden görüştüğü ve artık görüşmedikleri için gönderilmiş olan bir mesajdır selam ^^

0|0
    0|0
  • bence geçmişte konuştuğu kişidir ,telinden numarasanı silmiştir.üstüne gitmemek kendisi gerekeni yapar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• konu detaylarda saklı hocam .selam dıye yazdıysa önceden tanıgı bırı oldugnu sanmıyorum .ama kızlarındaki genel şu hareketı hıc sevmıyorum .hemen tanıstıgın bırine msn ver face ver tel ver .ben erkekken bıle oldukca secıcı ver hassasım bu konularda .ben kendı adıma konusucam.ağırlığı olmayan kızdan uzak dururum hocam .aklı basında hıc bır kız durduk yere ona buna telefon vermez bıraz canın sıkılabılır ama o kıza çok güvenmenı tavsıye etmem .bır kadın başka dalı tutmadan asla tuttuğu dalı bırakmaz

0|0
    0|0
  • İhtimaller ;

Yanlış numara olabilir.

Her yöne kullanmadığı için toplu mesaj gönderirken "rehberde durmasın ben numarayı ezbere biliyorum" demesi.

Numara aklında ama rehbere ekleyecek kadar üşengeç olabilir.

Telefonunu bir başkası acil bir ihtiyacı için ödünç vermiş, o numara da tekrar iletşime geçmek için mesaj yazmış olabilir.

Bütün kızların numarasını bir kağıda döken zeki ama aptal bir erkeğin numaraları satmış olabilir.

0|0
    0|0
  • o anki duruma bağlı

0|0
    0|0
Yükleniyor...