Galatasaray bu sene şampıyon olabılecek mı?

Galatasaray bu sene şampıyon olur mu yoksa olmaz ve nedenı nedır?

Bence olur çünkü Galatasaray buyuk camıa

Güncellemeler:
Sizce Galatsaraya transfer şart mı? Bence sol bek ve kanat oyuncusu şart Nanı ve Kolarov dıyorum ya sız

0|0
7|17

En İyi Erkek Görüşü

• link aaa tabi kardeşim baksana :)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Galatasaraylıyım ama bu sene aslanımın durumu pek iyi görülmüyor. belki 1 yıldız daha alırız ümidiyle bekliyorum bende ama açıkcası çok da ümidim yok hani.

0|1
    0|0
  • Olamayacak.

1|2
    0|0
  • Kanatta eksiklerimiz var bir de sol bek lazım aslında iyi ve sağlam transferler yaparsak zaten şampiyon biziz 9 puanlık fark kapatılır elbet yine de zor bir ligimiz var ama inşallah 4.yıldızı takacağız

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe şampiyon olur bu sene

1|1
    0|0
  • Şu durumda zor gibi görünse de tabiki şansı var.

0|0
    0|0
  • İnancımı hala kaybetmedim ..

Serdar Aziz transferi iyi olur

0|0
    0|0
  • şampiyonluk iddamız sürüyor

0|0
    1|2

Erkekler Ne Diyor 16

• Olamayacak.cincon büyük camia fenerbahçe ya da beşiktaş küçük camia öyle mi.çok büyük camia ise her sene şampiyon olsaydı.kendisinden küçük camialara niye bıraktı şampiyonluğu.

1|2
    1|0
  • Tüm Engellemelere rağmen Şampiyon olup 4 yıldızı takacağız ama devre arasında çok iyi transferler yapmamız şart

1|0
    1|1
  • galatasaray su anda sol bek hariç transfer ettiği oyuncuyu oynatamaz, kadrosu ona müsait değil, oyuncu almak problem değil alınacak oyuncunun yabancıya takılmaması önemli, drogba snijder, melo, chedjou ve eboue, yanına bruma yı koy zaten 6 kimi kesip kimi oynatacaksın. tranfer yapmış olmak için yapılmaz

0|0
    0|0
  • olamıcaz bu sene ben sanmıyorum

0|0
    0|0
  • fenerbahçe bırakmaz şampiyonlugu,galatasaray rezalet durumda, bunu kabul etmeyenle futbol tartışmam.

1|1
    0|0
  • olamayacak çünki daha büyük camia Fenerbahçe var :)

1|1
    0|0
  • herkes kadar bizimde şansımız var ama savunmayı öğrenip beleşten kornerden yan toptan gol yememyi öğrenmek emin ol şampiyonluktan değerli benim için, yan topta yüreğim ağzıma geliyor her topta. türkiyenin genel problemi bu

0|0
    0|1
  • Bu sene olamaz seneye artık. Bu sene fenerbahçe olacak gibi duruyor. Ben bir Beşiktaşlı olarak takımıma da güveniyorum elbette ama kadromuz tam oturmadı malesef... Bu sene şampiyon olmamız zor gözüküyor.

1|0
    0|0
  • olamaz bu sene . fenerbahçe şampiyonluk sayısını eşitleyecek. 19 19 olacak.

şuan 19-6s

18-fb

0|2
    0|1
    • Yorumum sana çokmu dokundu ayrıca Şampiyon olsanız bile bile sayılar eşitlenmez ne zamandan beri şikeli şampiyonluklar sayılıyor

• yaw senide şikenide ... bir bitmediniz amk ya

• Olamaz diye düşünüyorum..Manchini pek Galatasaray'a uğurlu gelmedi!Fenerbahçe götürür şampiyonluğu ve diğer anadolu kulüpleri de çok iyiler eski yıllarına göre..

0|0
    0|0
  • nerdeyse ilk yarı bitti puan farkı var daa önemlisi gs için iki dezavantaj var 1 gs nn avrupa maclarıda var 2 kadrosu geniş değil ki su as kadro o ii oynamıyo fenerin kadrosu cok geniş herhangi bir sakatlı veya ceze etkilemez ki zaten lider gidiyo

0|0
    0|1
  • Fenerbahçe <3

1|1
    0|1
  • konsantrasyonu toplayamazsak zor. ama takım ve taraftar bütünleşirse 9 puan fark pek de önemli değil.

0|0
    1|1
  • 6alatasaray gönüllerin şampiyonu:)))

0|0
    0|2
  • takalım bu sene 4. yıldızı

0|0
    1|2
  • büyük camiaysa şampiyon olur. denkleme bak hizaya gel...

0|1
    0|0
Yükleniyor...