Peki siz geri döner miydiniz?

bir kızın her anlamda ilkiydiniz ilk aşkı ilk sevgilisi yani aklınıza gelebilcek herşeyi ilk sizde yaşamış bir kız. tabi sizde hayatınızdaki en büyük aşkı ona beslediğinizi söylediniz hep. 5 yıl birlikte olduktan sonra bir neden yokken bırakıp gittiniz hayatınıza o yokmuş gibi devam ediyosunuz ama öyle sözler duydunuz ki kız arkadaşınızdan bedduasını aldınız ve gururuna yediremediği için bir daha sizi aramadı sizde aramadınız bigün pişman olur muydunuz ona dönmek ister miydiniz?

0|0
1|14

En İyi Erkek Görüşü

• Bitenler aklımda kalmaz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• bırakır çünkü senin gizli saklı bir sırrın ya da merak edeceği ilgini çekeceği bir özelliğin kalmadı işte bu yüzden görücü usulu evlenmek istiyorum çünkü senin geçmişi bilen erkek yine seni terkedecek emin ol kendini bitireceksin bu yaptğınla

0|0
    0|0
    • nasıl yani

• dediğim gayet basit ve açık hiç sen bakır ile altını bir tutar mısın biri heryerde diğeri tonlarca toprağın içinde bir kaç gram insanlar içinde geçerli arz talep ilişkisi kız ne kadar zor elde ediliyorsa o kadar kalıcı bir ilişki oluyor uyanık ol

• haklısın

• Donerdim ben asla tereddut etmem hata oldugunu dusunduysem telafi etmek isterim geriye karsimdaki ne der o kalir ama herkes ayni dusuncede degil .

0|0
    0|0
  • herşeyi bende yaşamış olabilir.ben şahsen hiçbirşey yokken kızı bırakıp gitmem 5 yıldan sonra.huyları değişirse, bana zıt düşüncelere kapılırsa, uyarılarımı dikkate almazsa belki o zaman.zaman tamam önemli ama mümkün olduğu kadar konuşmak ve iletişim çok öenmli ilişkide.eğer geleceği göremiyorsam bırakırım ve pişmanlık duymam tabiki.aklıma gelir arasıra ama anı olarak kategorize ederim.

1|0
    0|0
    • peki böyle bir ayrılıktan sonra ne yapmalıyım ben? aramalı mıyım onu yoksa bende susmalı mıyım

• Farzetki buradaki herkes evet pişman olurdum geri dönmek isterdim dedi. Ne yapacaksın oturup boş hayaller kurarak geri dönmesini mi bekleyeceksin?

0|0
    0|0
  • kız olsun erkek olsun 5 yıl filan beni sinir ediyor.hayırlı işte acele etmek lazımdır.en azından 1 yıl oldumu nişanı takacaksın arkadaş.

0|0
    0|0
  • ohaaa, seni tanimiyorum umarim ?

0|0
    0|0
  • Pişmanlık ilerde duyulur fakat geri dönmeye cesaret edemezdim dönmezdim. İlkiyim demiştin unutmak kolay olurmu ilkleri?

0|0
    0|0
  • hayatının ilkleri benimle dolu olan bir kızı ve 5 yıldır beraber olduğum bir kızı bırakıpta gidemem vicdan diye birşey var. ama bıraksaydımda geri dönerdim pişman olup.

0|0
    0|0
    • şuan pişman gibi gözükmüyor :( umarım olur :(

• 2 yıl önce ayrıldığım sevgilimin yerine bir çok kız geçti ama onu sevdiğim gibi ne sevebildim ne yerini doldurabildiler. Tekrar birlikte olmak isterim ama gelse gelse olurum, gitmem.

0|0
    0|0
    • gerçekteysen sevdiysen unutulmuyo işte belki seninde hala bir şansın vardır neden aramıyosunki

• +Peki siz geri döner miydiniz?

-Hayır ben dürümdüm.

-Bazen de pide oldum

-Yeri geldi çiğ hamur bile oldum.

0|0
    0|0
  • miğde olayı bu eğer yaşananları kabullenebiliyosa bünye seve bilir tekrardan

0|0
    0|0
  • Pişman olmam bitmiş ise bitmiştir uzatmanın anlamı yok herkes yoluna bakar unutma .

0|0
    0|0
  • bunları yapan adam pişman olmaz onu bunu bilmemde kızların bedduasından korkacaksın derler :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...