Bir kadın hiç mi affetmez?

Kadının affetmesi için bir yol var mıdır? yoksa mümkün değil midir?

seviyorsunuz, her yönüyle de beğeniyorsunuz, ama bir kusuru var ve siz bir süre bu kusuru ona direkt söylemeden imalarda bulunarak onun anlayıp düzelmesini bekliyorsunuz ama anlamıyor. siz artık tam ilişkiyi bitirmek istediğinizi söylediğinizde bu hatanın farkına varıyor. sizi gerçekten seviyor ve siz de o ana kadar kimseyi o kadar sevmemişsiniz. Hiç çaresi yok mu düzelmenin, erkek ne yaparsa düzelip kurtulur ilişki?

0|0
6|1

En İyi Kız Görüşü

• Şöyle bir şey söyleyeyim.Kadınlar affeder ama asla unutmazlar.Şöyle düşünün bir de ya affetse ve sonradan bu eskide kaldığını düşündüğünüz hatalarınızı her fırsatta ortaya atsa daha zor bir durum olmaz mı? Seviyor ve elbette sizi affetmensini istiyorsunuz.Peki bu affın sonuçlarını sonradan kaldırabilecek psikolojiniz olacak mı? Devamlı eskilerin başınıza kalkılmasına dayanacak gücünüz olur mu?

Elbette vardır bir yolu onu siz daha iyi tanırsınız.Tavırlarınıza biraz çeki düzen verdiğinizi görmesini sağlayın ve onu affetmesi için yalvarmayın.Sadece biraz daha ılımlı yaklaşmayı deneyin.Düzelir sadece biraz zaman gerekir

0|1
    0|0
    • Teşekkür ederim:)

• merhaba orda mısınız

• ?

Kızlar Ne Diyor 5

• Tavırlarının sonuçlarına katlanıp, sorumluluğunu alabiliyorsan affeder.Yani peşinden koşma(itici ve basit), yaptıklarının arkasında dur ve uygun bir yöntemle özür dile.

0|1
    0|0
  • ne yaptığına bağlı affetmesi için bir de kadınına bağlı tabii

0|1
    0|0
    • suç demiyorum, kusur, tavır ve davranışlarında

• neden kanımıyor bir güle sanki tecavüz etttin yahuu bir tek arzularından bahsetmişsin hem de sevgilin sanki yatmak istiyorum seninle dedin ne saçma yaa

• 3 yıl önce bir erkek arkadaşının elini tutmuş diye hala vicdan azabı çeken bir kız, ve ben onu bu arzulara konuşarak da olsa ortak ettiğim için kendini suçlu hissediyor sanırım. ona duyduğum aşkın bundan ibaret olduğunu düşünüyor :(

• Sürekli gaz çıkarıyorsa ona en azından benim yanımda yapma diyebilirsin.yada doktora götür devam ederse ayrıl o ne be onu mu çekecen.

0|0
    0|0
  • umarım düzelmez.

0|0
    0|0
    • sebep?

• hmm doğru olabilir, ama senin sorun da çok salakça ben napayım?hmm?

• benim sorumda bir salaklık yok, ben sevgilime arzularımdan fazlaca bahsettiğim için kız benden ayrılmak istiyor. ben de bu yaptığımı savunmuyorum, hata olduğunu kabul ediyorum ve kendimi nasıl affettirebileceğimi soruyorum. neresi salakça? bence sen biraz daha sakinleş öyle konuşalım.

• ben gittiysem asla dönmem çok sebep biriktirmişimdir gidecek görmemezlikten gelemem. benim için ikinci şans yok verecek :))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Duzelmiyor abi inan ki duzelmiyor hep bildiklerini yapiyorlar iliski bitecek oldgnda da tm askm ozur dilerim seni cok seviyorm bidha olmyck ... Hep ayni cok fazla baglanmadysan en azndan yatarken uyumak icin onu dusunmyrsn ayril simdidenn..

0|0
    0|0
Yükleniyor...