Gökkuşağının altında koşmak ya da başka hayali olanlar.

Benim gibi gökkuşağının altından geçmek istermiydiniz?

0|0
2|21

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 20

• Gökkuşağıni siyaha boyamak. Bir sürü rengi olacağına tek bir rengi olsun.

1|0
    1|0
  • ben geçiyorum her görüğüm zaman

0|0
    0|0
  • gökkuşağının altından geçilmiyor..denedim..

0|0
    0|0
  • Hayal kurmaktan sıkıldım

0|0
    0|0
  • güneşli bir havada baban bahçe hortumunu fıskiye yapsın sende altından geç başka çağren yok..

0|0
    0|0
  • Benim öyle büyük isteklerim yok. Kar yağsın, beyaz sokaklarda yürüyüp, sigaramı içeyim.

0|0
    0|0
  • Bitti yerde hazine var diyorlardı küçükken ne kadar doğru bilemiyorum ama o zamanlarda bittiği yere gitmeyi düşünmedim değil hani.Vay be

0|0
    0|0
  • birgün pilot olup fiji adalarına uçarken gökkuşağının üstünden geçtiğimi çokça hayal etmiştim bir zamanlar

0|0
    0|0
  • benimde yagmurun altında elimde şarap şisesi cengiz kurtoglu duvardaki resminle şarkısını dinleye dinleye çekmek isterdim ama olmuyo işte :)

0|0
    0|0
  • Aslında artık yapılamayacak bişi değil bu

0|0
    0|0
  • moralini bozmak istemem ama gökkuşağının altından geçemezsin.

0|0
    0|1
  • Var elbet hayalimiz ama burda yazmasam daha iyi :)

0|0
    0|0
    • Nasıl buldun:) yazabilirsin ..

• Yazmamayı tercih ederim ;) Bir sür gereksiz polemik olur, başka zaman belki sana özel olarak söyleyebilirim. Çünkü biraz ütopik bir hayal :) En azından ben öyle düşünüyorum :)

• ben hayalim sizin bildiğiniz hayal. hiç değişmedi

0|0
    0|0
  • gökkuşağının kendısı olmak ıstıyorum...

0|0
    0|0
  • Ben ebelemece oynamayı düşünüyorum gökkuşağıyla.

0|0
    0|0
  • koşarsan benide çağırr ! :)

0|0
    0|0
  • koşu banedenda koşmak isterdim...çünkü bir hayalim olmasada biraz kilom var..vermem lazım

0|0
    0|0
  • ne alakası var şimdi ?

0|0
    0|0
  • seninle beraberse evet

0|0
    0|0
  • bana şöyle ormanda bir kulube ve de yağmurun şırıltısı yeter de artar..hem gökkuşağının altında koşmak istemem sonra koşarken yorulurum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Uzakta Görünce bir güzel olurken yakinda cok güzel masalarda ki gibi

0|0
    0|0
  • gökkuşağını kırbaç yapıp halkı katledeyim madem, hayal gökkuşaklı olacaksa illa ki.

0|0
    0|0
    • Hanımefendi fiziksel olarak bakarsak evet siyah renk değildir.dalga boylari vs vs.

Onemli olan kisinin bunu nadil tanimladigi. Bazi kavramlari biz tanimliyoruz. Indanlar siyahi bir renk olarak tanimliyor. Anlami biz veriyoruz.

Yükleniyor...