Antidepresan kullandınız mı? Hangi nedenden dolayı? Faydasını gördünüz mü?

Bizatihi kullanmış biri olarak, kişiyi uyuşturması, salıvermesi iyileşmiş gibi hissetmesine neden oluyor, bence hiç bir faydası yok , buyrun araştırma... link

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• midesi ağrıyan biri doktora gitmiş doktor antidepresan vermiş..adam bir hafta sonra kontrole gelmiş..doktor mide ağrıların nasıl oldu geçtimi diye sormuş.. adam hayır mide ağrım devam ediyor ama artık kafaya dafa az takıyorum demiş..

o ilaçlar sorunu çözmüyor biyere kadar anlamsızlaştırıyor.. bize ilaç değil sorunlarla mücadele etme iradesini aşılayacak çözümler lazım..

0|1
    0|0
    • Çok güzel iyi özetlemişsin, psikoterapi işe yarıyor mu bilmiyorum bir iki denemem başarısız oldu

• psikoterapide başarısız çözüm önerileri ile dolu..seni dinleyip hımm peki şunu ne yaparsın bunu ne yaparsın diye soruyor.. haftaya gün veriyor.. kardeşim ben tek çağreyi biliyorum..antidepresanlar ilk kullanıldığı yerler kafeste tutulan hayvanları sakinleştirmek için hayvanat bahçelerinde .. aslında bizim içinde geçerli.. insan oğlu günde kilometrelerce yürümeye avlanmaye tarıma tabiata göre yaratılmış. ama biz özgür olduduğumuzu sandığız kafeslerdeyiz. nekadar zenginde olsan rahatta olsan

Kızlar Ne Diyor 1

• Ben oldumolası psikiyatriye inanmadim güvenmedim.pis torbacılar.bi ise yaramiyor tabi.adam hasta değil ki hapla srupla hayat kalitesi yükselsin.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Kullandım. Rahatlık veriyor lakin sorun çözücü değil tek başına. İlaçla terapi beraber giderse etkili olur. Uzun süre kullanmadım ben de. Bıraktım.

0|0
    0|0
  • Bir boka yaramıyorlar. Hatta gereksiz mayışıklık yapıyorlar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...