Evli cıktı..neyapmalıyım

birisiyle tanıstım netten..kuzenımın arkdasıydı sureklı durtuyordu faceden brgun sınırle yazdm falan tartsdk derken konu konuyu açtı..arkdas olduk bizim bir etkınlıgımız vardı türku cafede orya davet ettm 1 ay snra geldı oraya snra konusmaya devm ettık...falan falan sonra bunun br arkdası vardı yakın arkadası benı tanıstrdı..bekar sanıyırdm evlı cıktı..bunada sakayla sendemı evlısın dedım öyle cıktı :) sımdı benı sevdgıını esıyle ayrı yasadıklarını esyle sevmeden evlendıgını soyluyor...ben afetmıyorum bana yalan konustu sonuta...ama gece 2 3e kdr mesaj atıyordu falan esı yanında olsa atamazdı sanrm ama evlıyken böle bısıyı yapması gozumde bıtırdı onu szce neyapmalıyım...nsl davranmalıyım

Güncellemeler:
bu arada ayrıldık biz..ama kabullenmek ıstemıyor..

0|0
5|14

En İyi Erkek Görüşü

• Evli olması zaten kırmızı alarm.

Düşün adam evli yani, eşiyle sevmeden evlenmiş veya evlenmemiş. Farketmiyor. Bu adamın bir yuvası var.

-Birşey söyleme

-Sessiz kal

-Ayrıldık vs vs diyerek üsteleme

Bir kere dedin, ötesi yok. Çok zorlarsa bir iki kelime bitti, istemiyorum filan de yine suskunluga geç . sen konuştukça umutlanmaya çalışacaktır.

0|0
    0|0
    • ınan herseyı denedım..ama anlamıyor..nomu degssem bulur herskelde telefncu kendısı.. :/

• Sessizlikte kal, kendi hayatına bak, o yokmuş gibi, yabancıymış gibi hayatına bak. Bu ona da ister istemez yansır. Bundan sonra geçmişteki bir kişiden çok bir yabancı olsun hayatında bu adam

• ben görmek deıl htrlamamk mumkunse sılmek ıstyrm su 2 ayı...

Erkekler Ne Diyor 13

• sen bırak onu hayatına bak..zaman kaybı sadece o..

0|0
    0|0
  • Saftirik misin kız bide nnapim diyosun.

0|0
    0|0
  • sadece öyle bir adamla evli olduğunu düşün 5 dk

0|1
    0|0
  • karını ararım diye tehdit et. senden ancak öyle kopacaktır. saf olmayın. kullandırtmayın kendinizi.

0|0
    0|0
    • işyerını evınıde bılıyorm..söyledm..gel benı bir dertden kurtarırsın dıyor...nfret edıyorm senden dıyorm bende senı sevıyorm dıyor :/byle bir dengsz ıste :(

• sen istemedikten sonra sana yaklaşamaz ki. ne yaparsa yapsın görmezden gel.

• Bence bir şans ver, ya evli değilde, i*ne çıkaydı ?

0|0
    0|0
  • ver gitsin boş ver:D

0|0
    0|0
  • karısına ispiyonla. bakalım gerçekten ayrılar mı :)

0|0
    0|0
  • Eşi yanında olsa da atabilir. Ayrıldıysan sıkıntı yok. Telefonlarına çıkma.

0|0
    0|0
  • bana yönel

0|0
    0|0
    • terbsyzlsme

• ya bana takarsa..kendı yaptgnı gormz benim yaptgım gozune batar

• senin güvendiğin kimse yokmu sahipsizmisin ya da kanun var hukuk var dağ başında yaşamıyoruz aile şubeye git şikayet et

• İplemez Modda Geç Onada Bisiktirol İlaç var ondan Tavisye et :D

0|0
    0|0
    • neler yaptım söledım ama anlamıyor..tehdt etmeeye varıyor sonucu gelp evnden zorla alırım senı gıbı :/

• Pardon ama Nerede Yasıyorsun sen Dag Basinda mi !

• :/

• her dürtene bakarsan olacağı bu

0|0
    0|0
  • sana acıdım valla

0|0
    0|0
  • evliyse o zaman sen görüşmezsin hala yoksa ne yapayım mı diyorsun tabiki de evli ise görüşmezsin

0|0
    0|0
    • görüşmuyorm zten onu ıkna etmk ıcın neyapmalııym...

• aynen

• seni sevmiyorum falan de işte bırakır heralde peşini

Kızlar Ne Diyor 5

• baştan ofsayt...

bu arada türkü kafe nerdeydi yaw ismi çok tanıdık geldi :o

0|0
    0|0
  • evli briyle knuşmamalısın kısaca ihtibatı kesmelisin onun karısının yerınde olmayı istermıydın bırı kocanla konusacak

o zaman konuşmayacaksın

0|0
    0|0
    • ben her seefernde karına git dıyorum...bastan bılseydm knusmazdm dıyorm ama anlamak ıstemıyor..:(

• bnde canım kesınlkle..bılseydm zaten hıc konusmazdmda...ıs arıyordm ben ona yardımcı olurken muhabett bukdr ılerı gtti...yoksa aslaa.

• şimdi ögrendın muabeti kes ama

• sonucta yalan soyledı dıyorsun ne yanı yalan soylemeseydı evlı oldugunu soyleseydı ılıskıne yıne de baslıcakmıydın..Kendini o adamın eşinin yerine koy ve uzak dur o adamdan!

0|0
    0|0
    • tabıkıde baslamıcaktım..nasıl olursa olsun bir yalan var bunun ıcınde...

• ayrılcan tabi eşine yazık. Ayrıca sana meres gözüyle bakıcaktı. Bu erkekler ne fena sen biliyonmu

0|0
    0|0
    • tabıkıde ayrıldm...insanlara guvenmek :( hep canmı yakar..

• terk edeceksin ne yapayım diye sorman bile hata

0|0
    0|0
    • terk ettm canım zatenn..ama pesımı bırakmıyoor..

• ya bırakmaz tabii evdeki evde beklesin o seninle mutlu olsun kesinlikle güvenme ona

Yükleniyor...