Kız arkadaşımın babası annesini aldatıyor, ne yapmalıyım?

Merhaba arkadaşlar , kız arkadaşımla 2.5yıllık bir ilişkimiz var sevgilim yurtta kalıyor normalde lisede aynı sınıtaydık ikimizde sınıfta kalıp atılınca onu yurda gönderdiler yatılı anasınıfı öğretmenliği okuyor ciddiyiz evliliği düşünüyoruz. geçen yıl bekledim onu ayda 1 görmek pahasınada olsa bekledim ve bu yılda bekliyorum . Uzun lafın kısası hani Kız çocuklarının ilk aşkları babaları olur ya beni sevdiğiminde herşeyden çok sevdiği bir babası var hep anlatır bana babasını çok iyi melek gibi bir adam olduğunu sanardım 4 çocuğu var 8,11,13,18 yaşlarında ve gül gibi bir karısı var maddi durumlarıda oldukça iyi dün sevgilim babasının telefonunu kapalı görünce evde şaşırmış ve telefonun şifresini bir tek kendisi bildiği için açmış zaten normaldede ara sıra kurcalar babası şifreyi bildiğini bilmiyor . Nefes adlı bir kadından iyi geceler canıms diye bir mesaj geliyo ve sevgilim bunu görüyo daha sonra kadının rehberdeki ismine tıklayınca fotoğrafı ile karşılaşıyor bunu bir tek bana söyleyebildi . Annesine söylemek istemiyo ilk başta günahını almayalım dedim yapmaz dedim ama o çok emindi hissettiğini söylüyordu resmen sabah'ın 5ine kadar ağladı çünkü gerçekten babasını çok sever süper bir aileleri var aslında daha sonra napiçağını bilemedi çünkü iki günlüğüne geldi ve bu sabah yurda geri dönücekti haftaya pazar tekrar gelicek o zamana kadar o kadının kim olduğunu ne olduğunu benden öğrenmemi istedi ve bende bugün aradım kadını bayaa bir uğraştım fakat sonunda kadının iş olduğu ortaya çıktı bana saatinin 150 benim yabancı olmadığımı ve bana 75 olabileceğini söyledi ben bunu öğrendim . Pazar günü sevgilim gelicek ona ne diyeceğimi bilmiyorum gerçekten bende çok üzülüyorum hem o üzülüyo diye üzülüyorum hemde gerçekten her zaman MAŞALLAH dediğim bir ailesi var . oda çok içine kapalı aynı zamanda babasını çok seven biri napiçağını bilmiyo benim ne yapmam gerekiyo ben hep onun yanındayım ne olursa olsun ama ona nasıl yardımcı olacağımı nasıl akıl vereceğimi bilmiyorum çünkü bana hep soruyor napiçam ben böyle bir şey varsa intihar ederim gibisinden konusuyo ve yapar ben biliyorum gerçekten çok seviyo babasını lütfen bana yardımcı olun - Yazı biraz uzun oldu ama bende yetimim babasıyla kötü olmasını hiç istemiyorum ailesine bir zarar gelsin istemiyorum umarım yazdıklarımı okuyup bana yapmam gerekenleri yazarsınız gerçekten buna ihtiyacım var kimseyede anlatamıyorum

Şimdiden çok ama çok teşekkür ederim yardımlarınız için..

Hayırlı akşamlar.

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• onların ailesinden sanane! sevgilin dahi olsa onlar bir aile buna senin karışman hiç doğru değil, o değil başına da iş aldığının farkında değilsin. bu kız şimdi gidip senin her şeyi öğrendiğini babasına anlatsa , babası seni kesse haklıdır yani . ya da eşiyle boşansalar ayrılıklarında payın olacak , öyle de böyle senin başın yanacak . Kız arkadaşında gitsin babasından öğrensin işin eğrisini doğrusunu . elin insanını aile içine ne karıştırıyor, ne saf insanlar var yaa .

0|0
    0|0
    • Max 2 yıla evleniyoruz gibi bişey ve ayda 2gün evde kalabiliyo yurtta kalıyo ve beni kendine cok yakın görüyo bende onu öyle aynı sokakta oturuyoruz bana anlattı cunku napıcagını bilmiyodu banada söyleyemiyodu ..

• Gelin ata binmiş yaa nasip demiş, sen 2 yıl diyorsun . 2 yıla kadar neler değişir biliyor musun sen. Her ne olursa olsun bunu seninle paylaşması büyük hata. kaldı ki siz evlenseniz bile, bu durum onun için başını eğdirecek bir utanç olacak. bir kavga gürültü olsa aranizda kızın başına kakacaksın.

Kızlar Ne Diyor 2

• sevgiline birşey öğrenemediğini söyle aradan çekil sonra sen ortaya çıkardın diye babası sana ya da kızına falan patlar beterin beteri var derler

0|0
    0|0
  • Hayatin gulluk gulistanlik yasanmayacagini, zorluk gordugu an kacacak delik aramamasi gerektigini bir zahmet anlat sevgiline.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Üşendim okumaya aldatmayı bırak adam üzerine destan yazmış sanıcak bunu gören :S

0|0
    0|0
    • Çok üzülüyo napıcagını bilmiyo uzun uzun yazdım bende :(

Yükleniyor...