Beyler sorum size,askın acısını seviyorsunuz sanki.

arkadaslar yanlıs mı düsünüyorum yoksa dogru mu bunu ögrenmek icin soruyorum.sanki erkekler ask yasarken acı cekmek istiyo yani kolay elde etmek istemiyorlar,kız degil biz ugrasalım istiyorlar.ya da imkansızı sevmeyi daha cekici buluyorlar.gibi gibi gibi bu tarz düsünüyorum öylemi beyler?yanlıs mı anlamısım sizi?hep bir zorluk olması gerek sanki sizin asık olmanız icin?

0|0
0|11

En İyi Erkek Görüşü

• hayatımda bir kız tarafından gördüğüm en iyi tespit süpersin

0|0
    0|0
    • :)))) tesekkürler

• daha bugün bir arkadaşımla bunu konuştuk detayları söylerdim ama sonuçta çocuk da burada yazıyor olabilir o yüzden hiç girmiycem ama yüzde 99 haklsın

Erkekler Ne Diyor 10

• Özellikle genç yaşlarda erkekler için hayat zordur. Sorumluluklar aniden çıka gelir ve erkekler bunlarla nasıl uğraşacaklarını bilemezler. Aile ile yaşam kolaydır. Ne yapması gerektiği her zaman söylenmiştir. Okula git, mezun ol, askere git, iş sahibi ol gibi. Fakat kendi kararlarını vermeleri ve bununla yaşamaları gereken en önemli sınav bir hanımla olan arkadaşlıkları ve bunu birlikteliğe döndürme anıdır. Bu alanda onlara yol gösterecek birisi yoktur. Şımarıklık yapıp kaçma şansıda yoktır. Bu durum erkekler için son derece zorlayıcı ve kafa karıştırıcıdır.

Ne istediklerini bilmezler ve bunu nasıl yapacaklarını ancak zaman içinde anlarlar. Olgunluk zamanla gelişir. Siz hanımlar ise hayata daha hazırlıksınızdır. Aşkı bir oyun olarak görmez ve saf mutluluğu ararsınız. Bir erkek ise buna hazırlıklı değildir.

Doğru kişiyi elbet bir gün bulacaksınız fakat bulana kadar bir süre daha aramanız gerekecek

1|0
    0|0
  • o erkekten erkeğe göre değişir aslında ama evet banada zor olan daha güzel gelir hatta bu yüzden arkadaşlarım tarafından tenkit edilirdim :) ama zordan vazgeçmezdim

0|0
    0|0
  • zorluktan vazgeçersen sevmemişsin demektir

0|0
    0|0
  • İnsan hep yanlışa aşık olur...Bu aşkın imkansızlığı ise ona daha bir cazip gelir...Neden sadece erkeklerde olduğu konusuna değinirsekte bu sizin duygularınız daha doğrusu gerçek aşk denilen şeyi yaşayamadığınızdan kaynaklanıyor...

0|0
    0|0
  • Melankoli bir yerden sonra sıkıyor...

0|0
    0|0
    • tamamen demedim en azından elde etyme sürecinde :)

• aynen öyle zoru severiz biz

0|0
    0|0
  • Galiba ama mümkünse ulaşaba kadar zorlayın ilişki başladıktan sonra zor ilişki yürütmek çok daha zor

0|0
    0|0
    • kızlar duyun bu cocugu da isyanı var :))

• Yaş 36 oldu çocuklukmu kaldı isyanda değil ayrıca ama zor ilişki harbi yürütülmüyır

• sikik bir durum oldugu kesın

0|0
    0|0
  • Biraz nazlı olsa kıymeti daha iyi anlaşılır heşeyde böyle ama fazla da naz usandırır unutma

0|0
    0|0
    • biraz saf biraz seksi diyorsun yani

• eee naz yaparken kadınlar seksi de olur :)

• Tatlı oluyolarda seksi oluyolarmı o gözle bakmadım hiç (:

• ulaşılmazı zor olan her zaman daha çekicidir sadece başka bişey yok ama genelleme yapamazsın saçma olur teyze

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...