Tesettürlü kadının oje sürdüğünü dün buradan okudum eşide izin veriyormuş ülkemiz nereye gidiyor

tesettürlü kadının oje sürdüğünü hele hele upuzun tırnak bıraktığını öğrendim dehşete düştüm hemde eşi izin vermiş bu nasıl tesettür hem protez tırnak hemde oje nereye gidiyoruz ben sürsem eşim beni komaya sokar bu günah kocası nasıl izin verir

Güncellemeler:
günah

0|0
6|18

En İyi Erkek Görüşü

• Esra elonu olmasa gerisi rahatsız etmiyor :-)

Çirkin itici melun...

1|0
    0|0
    • o kadından tahrik olan sapıuklarda var :(

• Bende... Tiksintiden kaynaklı tahrik oluyorum düşüncelerine olan tiksintimden sonra çirkinliği midemi bulandırıyor... Kısır döngü...

Erkekler Ne Diyor 17

• her tesettürlü kadının namaz kıldığını düşünmüyorsun herhalde?namaz kılmıyorsa bunları yapmasında bir gariplik sezmiyorum şaşırmıyorum da.

kadınların saçının görünmesi islam dinine göre günah. Kadınlar sadece bu günahtan korunmayı amaçlıyordur namaz kılıp kılmamak yine onların tercihidir.

0|0
    0|0
  • Hadi gidip başkası ile sevişse olur, bu normal bir durum ama oje sürmek nedir ya ? Ben olsam ben de keserdim o kişiyi.

0|0
    0|0
  • Ne alaka sürmesi normal günah demak yanlış olur en fazla ayıp diyebilirsin ki o da yetiştirilme kültürüne göre değişiklik gösterebileceği için normal sayılabilir eğer dini açıdan bakacak olursak kadının eşine daha güzel görünmek için kendine bakması iyi bir şey

0|0
    0|0
  • arkadaşım o olayın günahla alakası yok sonuçta ev içinde kullanıyor ve ev dışında tırnaklarında ojeyi siliyorsa mahremiyete girer ve sorun olmaz yazmışsın protez tırnak diye demek ki evde iken ojeli ve uzun tırnaklı evde değilken ise tırnakları kısa kullanıyor ondan bir sorun yok ayrıca kadınların bir arpa boyunu geçmeyecek şekilde tırnak bırakması temiz olması şartı ile dinen caiz iyi araştırın kulaktan duyma bilgilerle hareket etmeyin

0|0
    0|0
  • sürsün oda sürsün oda kadın

0|0
    0|0
  • oje sürmek günahmı yaw? tırnak uzatmak falan?

0|0
    0|0
  • Ya günah kısmı abdest için değil mi arkadaş.Belki kocası için sürdü 2 saatlik sonra geri çıkardı bilemeyiz ki.

0|0
    0|0
  • üstü minare gerisi kerane inan bende senin kadar çok şaşırıyorum ama yapacak bişey yok karışamayız her koyun kendi bacağından asılır

0|0
    0|0
  • buna şöle denebilir her gördüğün bıyıklıyı baban zannetme malesef ki günümüzde tesettürü çok kötü kullanan bayanlar mevcut ve tesettürlü bayanlara laf edilmesinin yegane sebebi bunlar kız altına bütün vucüduna yapışan kot giyiyor üstüne kısa kollu t-shirt başı kapalı kendini tesettürlü sanıyor kendini kapandı sanıyor önce içlerini kapamaları gerek.

0|0
    0|0
  • bu yaptıgınız cahillik..aslında sizin değil oje sürdügünüzde eşinizin davranışı tam bir ayılık...hala kaldı mı sizlerden ya ?

0|0
    0|0
  • haklısın kadın doğal olmalı mis gibi kadın kokmalı elleri pamuk gibi bembeyaz olmalı

0|0
    0|0
  • yine masaj aletin bozuldu dimi senin vibrasyon lazım bulamadın...

0|0
    0|0
  • cahilin cehaletinden Allah'a sığınırım

0|0
    0|0
  • Ülkenin bir yere gittiğini yok sakin ol. Gizli cevaba izin verilmiyormuş ayrıca. Çok ironik...

0|0
    0|0
  • Neden dehşete düştün kendi kocasına güzel görünmek isteyebilir

0|0
    0|0
  • Anlıyorum seni.

0|0
    0|0
  • "ben sürsem eşim beni komaya sokar"

Kafalar yangın yeri.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Dünkü bayanın mesleği protez tırnak. O nedenle eşi izin veriyor olabilir. Zaten çalışma ortamında kadınlardan başka kimse yoktur.

Senin kocanın komaya sokması da onun kocasının umursamaz olması kadar tuhaftır bence

0|0
    0|0
    • tesettürlü olup su tırnagın uzunluguna bakın kötü örnek ıyyy

• nete kocandan gizli mi girdin panpa, caiz degil. itaat et.

1|0
    0|1
  • Eşin seni komaya sokmak için bahane arıyor olmasın ?

1|0
    0|0
  • oje sürdün diye niye kocan seni komaya sokuyor çok mu kötü oje sürmek

0|0
    0|0
  • bugun hastanede gordum agzım acık kaldı soracaktım tuttum kendımı sımdı keske soraydım dıyorum

0|0
    0|0
    • nasıl yani sizdemi gördünüz

?

• söyleyin

• yo

k artık

• ahaha bir tek oje sorunumuz vardı ya bizim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...