Ne yapmaya çalışıyor, bir el atın konuya dostlar

2 haftadır biriyle konuşuyorum, dün görüştük. Beni kıskanıyor, sahipleniyor. Telefonunun arka planına resmimi koymuş. Benden hoşlandığını, sevgili olmak istediğinide söyledi. Bugün kavga ettik. Ben uyuduktan sonra whatsapp a girme dedi, sinirliydi. Tamam dedim. Az önce bir baktım kendisi 1 saat önce uyuyorum dediği halde facebook da çevrimiçi olmuş. Benim ne yapmam lazım? Ve amacı ne salak yerine mi koyuyor beni? Yarın ne demeliyim ona?

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• o namussuz whatsupp facebook bazen gırmedıgı halde ole gosterıo dıkkat et

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• tabi ki yüzüne vur, saklama gördüğünü.. sonra da bence, ona yol ver, başkasının resmini duvar kağıdı yapsın telefonuna, o nun bu yöntemleri kullanmaya alışkın olduğu anlaşılıyor..

1|0
    0|0
    • tam olarak ne söylemeliyim sinirden ne diyceğimide bilmiyorum

• Her zaman, sakin olmaya çalışın, bu size hep kazandırır..enayi yerine konulmak, her kesi kızdırır, ama, siz hemen yakaladınız, gerçek yüzü göründü, onun için, sakin kalarak," tipim değilsin " filan diyerek onu çıldırtabilirsin..Galiba kendisine aşırı güveni var..

• evet haklısınız teşekkürler

• seni kontrol ediyor acaba girdin mi girmedin mi diye tamam sahiplenme iyi bir şey ama bokunu çıkarmamak lazım

1|0
    0|0
  • bu çocuk ergen değilse aşırı salak kusura bakma, sevgili daha olmadan o ne zorlamalar. bazen host demek güzeldir

1|0
    0|0
    • bana kızıyor whatsapp a girme diye üstüne uyuyorum diyor bunun üzerinede kendi facebook da 1 saat önce girmiş olarak görülüyor, bana 10.30 da uyuyorum dedi saat 12. gerçekten de hoşt demelik

• ya sen sevgili olmadan böyle ise iyi düşün bak iyi düşün bir daha düşün derim :)

• ben uyuduktan sonra whatsappa girme cok iyiymis yaaaa hahahgahaaggagahahahahhahahah

1|0
    0|0
  • diyeceğin şey çok basit. sieee...

1|0
    0|0
  • terbiyeli ol bari Allaha emanet de ...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• noluyoruz diyebilirsin

1|0
    0|0
  • önce sakince sor neden girdin bana böyle böyle demiştin de. sen girmişsin de.

1|0
    0|0
    • çok sinirliyim şuan ya bide o kadar güven verici sözler söyledi

• belki bir açıklaması vardır. önce onu dinle bir :)

Yükleniyor...