Kadınların arasında dönen; "erkeklerde ilişki kavramı değişti" dedikodularının aslı var mı sizce?

hep onlar için söylenir sanıyordum son zamanlarda bizim için böyle dedikodular dönüyor ne diyorsunuz KS nin bıçkın delikanlıları ? ;)))

lütfen şıklara yoğunlaşalım hepinizi çok seviyorum hepinize +1 <3 ;))

• Bir erkek "önemli olan iç güzelliktir diyorsa" iç çamaşırından da bahsediyor olabilir :))
    0% (0)33% (1)20% (1)Oy Ver
  • -aşkım bize gelsene film izleriz +ne izlicez -kobranın yükselişi :))
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Bende hayırlısı ile evlenip çoluk çocuğumun rıskını at yarışına yatırmak istiyorum :))
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Bekara Ev vermiyolar. Evi olmayana da Kız vermiyolar. Yanında Kız olmayanı da Mekana almıyolar. S.kerim böyle adaleti ! :))
    50% (1)33% (1)40% (2)Oy Ver
  • -Canım ben kıskancım -Aşkım onunla görüşmeni istemiyorum. -O o.ç kim amq? -Seni de s.kerim o pici de :))
    50% (1)34% (1)40% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

• Şıklar çok sert olmuş. en samimi d şıkkı adfg

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 4

• Bekara Ev vermiyolar. Evi olmayana da Kız vermiyolar. Yanında Kız olmayanı da Mekana almıyolar. S.kerim böyle adaleti ! :))

0|1
    0|0
  • Anket:

E şıkkına oyunu kullanarak şu anki anket sonuçlarını görebilirsin! "Nedir bu?"

Adamım.. harbiden. Nedir bu?

E şıkkını sövmek için yapmadığından emin misin? Espriyi ben mi anlamadım yoksa?

0|1
    0|0

0|0
    0|0
  • Bir erkek "önemli olan iç güzelliktir diyorsa" iç çamaşırından da bahsediyor olabilir :))

0|0
    0|0
Yükleniyor...