Kızlar başkasının aşkını kıskandığınız oluyor mu ?

benim hiç olmazdı normalde. kim ne yaşıyorsa kendine diye düşünürdüm. Kendi ilişkime bakardım. Ama şimdi bakıyorum ben o kadar sevgi göstersemde emek etsemde benim sevgilim aslında tam bir odunmuş. Millete ne sürprizler yapılıyor mutlu olsun diye. bana yapılan en büyük sürpriz bir demet papatyaydı. Onuda elli kere söyledim papatyayı çok severim diye :D 50 yıllık evli gibiyiz hiç sürprizler yok :(

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Ayıp ediyorsun valla..Sana papatya almış insan odun der mi yapma bunu!

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• ne önemi var ki bunların bence bu yüzden türk kızlarına erkekler yetemiyor oysa başka ülkelere baksanıza bir ilişkiler nasıl gayet mis gibi geçiniyolar hediye işleri fasa fiso bence en iyisi birlikte vakit geçirmek.Gerisi yalan

0|0
    0|0
  • Değişmez kadın davranışı

0|0
    0|0
  • çocuk papatya almışsa vardır onda bişeler, kurcala çıkar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• kıskandıklarım oluyor tabii ki ne yalan söyleyeyim hele kimi erkekleri görüyorum kızın ağzının içine düşücek onlara imreniyorum gerçekten o kızalrın benden ne farkı var diye düşünüyorum belki de böyle düşündüğümden ben öyle birine sahip değilim bilemiyorum

her zaman ilgiye doyumsuzumdur ben sevgitye doymam hiç bir şekilde ondan herkesi kıskanabilirim anne babamın bile bana olan sevgisine doymuyorum ben ki sevdiğim adamın kine doymamam mümkün yani

ayırca anne ve babam deli gibi severek evlenmişler onları da iyi anlamda kıskanıyorum

babama dönüp bakıyorum nasıl bu kadar çok sevmiş annemi diye düşünüyorum niye ben bu kadar çok sevilmedim hi bir zama diye düşünüyorum

bir insan nasıl akrısının her yaptığını beğenir her yaptığını onaylar ve ilk günki gibi bakar ve laf söz ettirmez bir erkek bunları nasıl yapar diye düşünüyorum

nasıl yıllarca o aşk bitmez hiç diye düşünüyorum

bende çok severek evlenmek isterdim kıyamadığımla evlenmek isterdim :(

keşke bende öyle sevilsem yaa:(

0|0
    0|0
Yükleniyor...