Yüzme omuzlarımı düzeltir mi?

dar ve düşük omuzlara sahibim yüzme ile bunu düzeltebilirmiyim ayrıca yüzme ile gözle görülür bir vucuda sahip olabilirmiyim

0|0
6|7

En İyi Erkek Görüşü

• Uüzme imkanınada sahipsen şu 3 ünü uygula atletik bir vücuda sahip olursun şınav mekik yüzme ektra istersende havaya yumruk at yumru ve şınav göğüs kaslarını şekillendirir, şınav daha çok arka ve ön kol kaslarını geliştirir ki kaslarınla hava atacaksan bruce lee efektini en çok bunlar yapıyor, mekik karın kaslarını geliştirir yüzmede genel sıkılaşma ve kas gelişimini sağlar eğer antrenman sorunun varsa imkanında varsa runastic'in spor programlarını kullan ben çok yararını gördüm

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• 1 sene prof. yüzme ile uğraştım omuzlarım genişledi ben ettim siz etmeyin.

0|0
    0|0
  • kesinlikle,omuzlarda dahil bütün vücudu bir düzene sokar, iyi şekillerdirir..

ayrıca yüzmeyle beraber haftada bir iki gün kas geliştirme çalışsan, çok güzel bir vücut seklin olur..

0|0
    0|0
  • Erkekseniz tabii genişl?ntio ama bayanlai için pekde iyi değil iyi görünum saglamio...zat?n erkeklerde geniş omuz iyidir..en az 3-4 ata belli ed?c?k bedeniniz d?yişikliyi çok iyi bir spoor yuzme

0|0
    0|1
  • Yüzme dışında pilates'te bunun düzelmesine yardımcı olur

0|0
    0|0
  • düzeltir dostum

0|0
    0|0
  • insanlar ne garip değil mi arkadaşlar bel fıtığım var ve yüzmem gerekiyor o imkanı saglayamadı fakat omuzlarını sevmeyen bir insan omuzlarım ağrımadığı acı hisstmediği halde yüzmeye gitmek istiyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• evet süper yapar

0|0
    0|0
  • Evet .

0|0
    0|0
  • Kesinlikle olur çünkü yüzmede tüm omuz çalışır sırtta çalışır

0|0
    0|0
  • aynen direk kas yapmana birebir sebep

0|0
    0|0
  • body building geliştirir.Hem omuzlarını genişletir hemde yükseltir.

ama mucize bekleme

0|0
    0|0
  • Düzelir ama bunu sistemli yapmalısın yani ay kursa gittin düzelmez en az 1-2 sene gidersen kalıcı düzelme görürsün yüzme bady gibi değil vucut düzeldiğinde bir daha eski haline dönmüyyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...