Güçlü görünmek için neler yaparsınız?

Bir kıza veya erkeğe aşık oldunuz sizle aylarca güzelce konuştu.. Sonra başkasıyla çıktı tabi ki bu örnek.. ve karşı cinsiyetten olan herkesden nefret etmeye başladınız.. Aslında hiç güçlü biri değilsiniz.. kişiliğiniz... Güçlü görünmek için neler yaparsınız? neler söylersınız kendınıze

2|0
8|30

En İyi Kız Görüşü

• Ben güçlü biriyim .

Aşk acısı çektiğim zamanlar , maske taktım yüzüme .

Hiç bilmedi , anlamadı .

Içim kan ağlarken , ben ona çok mutluyum hissi verdim .

Bunu başarmak çok zor olsa da , yaptım .

Erkeğe kendini ezdirmeyeceksin .

Hayattaki 1 prensiplerimden biridir bu .

1|2
    2|4

Erkekler Ne Diyor 30

• Cinselliğin bastırılmış ayıp olduğu bir toplumda yaşıyorsunuz.

Kadın erkek ilişkileri de sırf cinsellik üzerinden algılanıyor.

Erkek egemen bir toplum ve erkeklerle kadınlar farklı yetiştiriliyor.

Erkekler yetiştirilirken çapkınlık, kızlarla çıkmak bir marifet bir üstünlük gibi görülüyor ve pompalanıyor.

Kadınlar yetiştirilirken cinsellik ayıp, namussuzluk ve sakınılması gereken birşey gibi öğretilip sunuluyor.

Dolayısı ile kadınlar arzuladıkları cinselliği sadece evlenecekleri adamla yaşamanın serbest ve kabul edilebilir olduğunu düşünüyor, erkeklere her türlü şeyi paylaşacakları, duygusal bir gözle bakıyorlar.

Erkekler ise cinselliği birileri ile yaşamak ileride aile kurmak istedikleri zamansa yukarıda sözü edilen kadın modeliyle evlenip çocuk yapmak istiyorlar.

İki genç insan biraraya geldiğinde erkek kızı yatmak için arzuluyor, kız erkekle duygusallığı yaşamak istiyor.

Erkek istediğini alabileceği tüm kızlara doğru hareket ederken, kız erkek arkadaşını koca adayı gibi görmeye başlıyor.

Küçük hanım sadakatsizlik sizi neden yıkıyor. Konuştunuz arkadaşlık ettiniz ama birbirinizin herşeyi olmanız gerekmiyordu ki.

Birgün herşeyi ya da daha çok şeyi paylaşacağınız erkek arkadaşlarınız da olacak. Belki hayatı paylaşacağınız nsanlar.

Daha çok gençsiniz hayat daha çok şeyler getirecek size. Kimi tatlı kimi acı. Hayat işte bu. Yaşama gücünü hep duyun. Acılarına katlandıkça tatlarını da yaşama fırsatı bulacaksınız.

1|0
    0|0
  • sen güçlüsün sen güççlüsün günde 40 kere söylersen inanırsın :D

0|1
    0|0
  • Yıllardır mutluyum rolü yapmak zorunda olduğum için alışkınım.Kendime birşey söylemem gerek yok.Çok rahat içim kan ağlasada insanlara karşı güler yüzlü olabiliyorum.Ne kadar içim kan ağlasada sevdiğim insana bunu belli etmemeyi öğrendim.Güçlü bir insan değilsen ne yaparsan yap ne söylersen söyle kendini kandıramazsın.

0|0
    0|0
  • bence güçlü görünmeye gerek yok ki bu tarz şeyler senı daha güçlü ve tecrübeli kılcak ilerde daha sağlam temmler atmana yardımcı olacak bahsettıgın kısı sadece bu sebeplerden bırı zaten bir de şöyle düşün bunla sen çıkıp iyice dalalnıp budaklandıktan sonra bunu yhapsaydı .bence sen iyi biri olduğun ıcın burada sonlanması gerektı bu senın elınde olan bır sey degıl zaten o yuzden olanlara ısyan etmek degıl olayların kaısına gıdersen hayat sana guzellıklerı sunar .tecrrubelerle sabıttır

0|0
    0|0
  • Görünüşüm yeterli zaten bir şey yapmama gerek kalmıyo

0|0
    0|0
  • O varsa bir başkası yok , o yoksa bir başkası var.

0|0
    0|0
  • Uzulduysem üzgün gorunurum sevincliysem neşeli. Asiksam aşk şarkıları dinlerim kizdiysam yüzüne söylerim. Gittiyse birisi arkama bile bakmam. Beni güçlü yapan duygularimdir. Aglayaman insan gucsuzdur.

0|1
    0|0
  • Allaha giderim sererim seccademi kıbleye doğru 2 rekat be dünya zaten boş önemli olan Allah

0|1
    0|0
  • KENDİME '' boşversene lan sana kız mı yok olm.. s*tir et cana geleceğine mala gelsin '' derdim..

0|0
    0|0
  • O konuda görünmek istediğin gibi olabilirsin.

0|0
    0|0
  • doğuştan güçlü değilsen, güçlenmen çok zor olur, ben kendimi bildim bileli güçlü olduğumu biliyorum mesela (ne kendini beğenmiş bişey çıktım lan asdfgh )

0|0
    0|0
  • zaten gucluyum elahamulillah bir sey yapmama gerek yok

0|0
    0|0
  • Amaçlarımı başarırım. Bu ona koyar

0|0
    0|0
  • kendin ol güçlü görünürsün

yapmacık olmayacaksın

0|0
    0|0
  • zayıf olduğunu sen biliyorsun ya, başkalarına güçlü görünsen ne olacak?

0|0
    0|0
  • Sırf güçlü görünmek için bütün zorluklara ''gülmek'' taktiği işe yarıyor

0|0
    0|0
  • kimseye minnet etmem ve daima güçlüyüm

0|1
    0|0
  • Doğanın armağanı, Gayretle olan birşey değil

0|0
    0|0
  • Kas yaparım :)

0|0
    0|0
  • Yat Uyu :D

0|0
    0|0
  • evet güçlüyüm dilim bakışım kalbim ve kaslarım hazır oldukça...ama en baştada beyin ..

0|0
    0|0
  • once kendim olmaliyim ve kendi varligima inanmaliyim ,sonrasi malum yani guclusunuz.

0|0
    0|0
  • Hergün Domestos Ultra Mikrop reklamını dinliyorum.

0|0
    0|0
  • aşık olurdum tabi başkasına :)

0|0
    0|0
  • güçlü kaslar yaparım

0|0
    0|0
  • güçlü görünmem neysem oyum birileri için değişmem ben zaten güçlüyüm ;)

0|0
    0|0
  • zaten öyleyim yapmacık davranışları gereksiz görüyorum :D

0|0
    0|0
  • sessiz olurum kafamı dinlerim tek takılırım..

zira nette o kadar insan var ki ...

0|0
    0|0
  • kadınımı pataklarım

0|0
    0|0
  • Gucsuzsen olamazsin yapmacik olur kendini oldugun gibi kabul et .sorsan herkes guclu zaten .

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• olduğu kadar olmadığı kader :)

Allah yar ne Gam ! :)

Leyla'dan geçme faslındayım.. Mevla'yı bulma yollarında... :)

0|0
    0|0
  • mesela bugun çok buyuk haharetler yedim aglamadım ve dimdik ayaktayım.

0|0
    0|0
  • güçlü olduğuma kendimi inandırırım.

0|0
    0|0
  • Olduğum gibi görünmekten yanayım.

Güçsüzüm.

1|0
    0|0
  • Kelin merhemi olsa önce başına sürermiş :) Ya da bu benim için böyledir bilemem..

0|0
    0|0
  • Umursamıyomuş gibi davranırım

0|0
    0|0
  • derin bir nefes

0|0
    0|0
Yükleniyor...