Böyle bir hakları var mı sizce?

Bir önceki konumu okursanız yaşadıklarımı çok daha iyi anlarsınız. Bugün annemlere haber vermeden bir erkekle buluştum ve erkek arkadaşım beni arabasıyla evime bıraktı. Annem diyorki eğer bir daha böyle birşey yaparsan reşit olmadığın için seni de o arkadaşını da içeri attırırım reşit olmadığın için bizden gizli gezip tozamazsın polislere kızımı kaçırdılar diyip ikinizi de içeri attırırım dedi. Erkek arkadaşım 20 yaşında. Sizce böyle yapabilme hakkı var mı? Sonuçta sadece arabaya binip geziyoruz yani bana cinsel tacizde bulunduğuna ya da bana kötü birşey yaptıklarına dair ellerinde kanıt da yok

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• sen medenı kanuna gore sınırlı ehlıyetlısın(18 yasından kucuk oldugunu dıkkate alıyorum) yanı bazı seylerı yapabılmen ıcın velının ya da vasının ıznıne gerek vardır..medenı kanun ozelıkle sınırlı ehlıyetlerde kavramı kesın olarak belırtmıstır..ancak burda tacız ve tecavuz gıbı unsurlar yoksa o kısıyı uzaklastırmak ıcın bır kanıt bulunamaz yanı senın sahıtlıklerıne ıhtıyacları var ya da senı korkutup tehdıt ettıgını ılerı surerek mahkemeye basvurabılırler bu durumda hakım davayı kabul eder lakın karar adı karıne oldugundan aksı ıspat edılebılır..yanı cocuk oyle olmadıgını ıspat ederek kurtulur..HUKUKCU degılım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Böyle bir hakkı var. İsterse yaptırabilir. Daha 18 bile değilsin ne diye arabalarda orda burdasin. Dersini çalışıp işine baksana.

0|0
    0|0
  • sen reşit olmadığın için yükümlülüğün ailen üzerinde ve polise şikayet edip çocuk hakkında dava açabilirler

0|0
    0|0
  • Bir önceki konunun Linki Pls, olay döngülerini irdelemem gerek

1|0
    0|0
  • var bence kimseye de güvenme hem sen o yaşta fazla gezme derslerine çalış okuluna bak

0|0
    0|0
    • Öf bir saçmalamayın ya arkadaşlarım gecelere kadar diskolarda geziyo.bem evde mi oturcamq

• otur işin ne illa birileri bişi yapınca sizde yapın altta kalmayın sonrada gelip burda zırlayıp ağlamayın

• senin psikolojik sorunların var dimi dogru soyle

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Yapabilir ama gözünü korkutmuş bence. yapacağından değil.

0|0
    0|0
    • Yok benim annem psikopata bağladı mı gözü hiçbir şey görmez yapıcam dediyse yapar

Yükleniyor...