Devamlı ya devamlı hep aynı yani zombilik nedir anlatınız okuyunca?

yıl 1998 temizlik malzemeleri satan aşağıda apartmanın dükkan vardı bu geldi açtı faaliyet konusu bu yıl 2013 aynı kişi tanıyoruz ama nasıl bir insan biliyormusun tek başına ne cumartesi ne pazar sabah 8 akşam 9da yazın özellikle ne bayram ne 1 ocak insan üstü birşey devamlı ya ne hastalık hep "ağırlaştırılmış müebbet mahkumü" gibi devamlı 16 senedir böyle,sabahın köründe 1 ocakta yılbaşı ertesi kepenk açıyordu gün ışığında boğaz köprüsünü denizi yaşamın güzelliklerini görmek yok zombi işte ya.

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• Başka bildiği bir şey yoktur kıyamam yaa :(

0|0
    0|0
    • Ya arkadaşım ne kıyamamı evli zaten onla evlenenede şaştım ya üstünde siyah kazak günlerce gelir onla soğukta ısıtıcıyı bile çok açmaz yaşam yok gezme yok sanırım sende a-sosyal gibi böyle durumlar hoşuna gitti sanırım zombi zombi şov diye kuzenle sesli taklit yapıyorum insanın kendine saygısı olucak geç ya..

• ya acımamak mümkün mü? adam başka bir şey yaşamamış, çıkamıyor oradan farkında değil sanırım.. dünya görmemiş işte.

• Anladım güzel arkadaşım birazda bunun yapısı böyle acayip insan böyle kendine yapıyor hikaye cimri bir tip bizim alt katta idi iki kat apartmanın altında idi dükkanı konuşurduk yakındık ona takılırdık öyle muhabbet falan artık adamın hayatla yaşamla bağı kopmuş artık yani bir yerde gün ışığında hayat mı yaşanıyor şumu bumu umrunda değil tek başına koca dükkanda kimse yok ruhu körelmiş artık algı gitmiş yani yaşam yok para ne olucak la 3.500 zor kazanıyor para olsa ne olur la böyle tuvalet kağıdı

Kızlar Ne Diyor 1

• Adam çalışmaya alışmış demekki.. Dursa rahatsız oluyor ki çalışıyor adam.. Buna neden takıldın ki? Bizler gibi tembellik yapmıyor ki ne mutlu ona.. :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• adamın istikrarılı çalışması seni niye geriyo ? :)

0|0
    0|0
  • o adam 2 gün çalışmasa depresyona girer. öyle yaşamayı bir şekilde sevmiş.

0|0
    0|0
  • hayırdır adamın sana borcu falan mı var? yüklenmişsin adama. sanane arkadaşım? işsiz misin? :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...