Bana kitap önerisinde bulanabilecek üyelerimiz var mı :)

Nasıl bir kitap olsun diye sorarsanız biraz romantik biraz dramatik..Farklı konularda olabilir ama anlatmak istediği şey sağlam olsun..ne demek istediğimi anlamışsınızdır umarım örneğin küçük arı gibi ..

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• Aşk Köpekliktir.

0|1
    0|0
  • Dönüş

Zaman Yolcusunun Karısı

Başucumda müzik.

0|1
    0|0
  • yuregim seni cok sevdi. canan tan.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Farklı bir romantizim istersen fısıltı güzel romantik kitapları pek sevmem ama bu hoşuma gitmişti fanastik eserleri daha çok severim onlardan isimler vereyim gedik savaşları serisi çok güzeldir konu bakımından sıkmaz ve kurgusu kuvvetlir, sadece 1. kitabını okudum ama pern seriside öyle sıkmayan güçlü kurgusu olan bir seri ama malesef çevirisi bırakılmış(ithaki yayınların'dan tanıdığı olan varsa söyleyin de devam etsinler değişen kültürel yapı ile okur sayısı artacaktır) ateş ve buzun şarkısı güzel 40-50 sayfa okuyup diziden 1 bölüm izleyerek gitmesi süper oluyor =D olasılıksız ve empatiyi oku bilim ve sanatsal kurgunı. Güzel bir karışımı var bu iki kitapta olimpos kahramanları serisi de güzel ve eğlenceli bir seri yazar mitolojiyi günümüze iyi uyarlamış

0|1
    0|0
  • Turgut Özakman - Romantika

Sabahattin Ali - Kürk Mantolu Madonna

Başka tarz (bilim, felsefe, psikoloji, din, klasik roman, kişisel gelişim, spor, sanat) tarzında kitaplar istersen o konuda daha fazla yardımcı olabilirim...

0|1
    0|0
    • kişisel gelişim olabilir evet

:)

• teşekkürler :)

• Rica ederim :)

• tom robbins parfümün dansını bütün ks ye tavsiye ediyorum

cayırt

0|1
    0|0
Yükleniyor...