Hayatınızda en ilginç olay

ne oldu yazarmısınız bay ve bayanlar=) benim yaşlı bir teyzeyi arabamla bıraktıydım evim burası dedi indirdim dönüp gelene kadar yok olmuştu dönümemde 3 ve ya 5 dk olmuştu o günü unutmamıştım...

0|0
7|12

En İyi Kız Görüşü

• Kaç sene oldu hatırlamıyorum..

Ramazan ayı içersinde teravihe gittiğim bir akşam ailecek evimizin yakınında olmayan bir camiye gitmiştik.. Camiden çıktıktan sonra bir amcayı görmüştüm. Dileniyordu.. ama farklılığını sezinlemiştim..

Normalde bu tarz insanlara inanmadığımdan para verme isteği olluşmaz bende.. ama nedense bu amca için olmuş ve babamdan para istemiştim. oda cüzi bişey vermişti. dönüp geldiğimde amcanın olmadığını görmüştüm... hemde hiçbir yerde yoktu..

Sonradan anlamıştım. O Hz. Hızır (A.S.) idi...

0|1
    0|2

Kızlar Ne Diyor 6

• Baya bir yıllar önce evimize bir dilenci gelmişti ama yaşlı bembeyaz sakallı falan bir dedeydi. Neyse bizim de o sıralar durumumuz çok yok annem adama kapıya gelen çevrilmez diye biraz para verdi. Adam sonra parayı bize geri verdi sizin de durumunuz iyi değil falan allah razı olsun diye..

0|1
    0|0
    • Geceleri altımı ıslatırdım 16 yaşıma kadar geceleri annem altıma muşamba bez bağlardı sonra mavi muşamba bezleri balkona asardı işte bende o günleri unutamıyorum elinde muşamba gece yatarken bağlardı beni bezlerde eksik olmazdı balkondan yani hiç.

• okul tellerini delip kaçtığımız ve kameraları hesaba katmadığımız günü unutamıyorum ..

Ayşe hoca bu kadar ilginç küfretmeyi nerden öğrendi ?

Abim beni döver gibi bakış atarken ciddimiydi ?

başımın etrafında dönüp duran yıldızlar neyin nesi ?

:D soruları beynimde dönüp durmuştu

0|1
    0|0
  • Bu ramazanda camide yemekler eglenceler falan dûznlenyrdu bende bbnnemle gtmştm 50 55 yaşlarnda bir amcayla öyle ayaküstü muhabbet etmştk. Neyse o ramazandan snra adama tam 2 kere rastladm çarşda falan bu arada kocaelide oturuyrum koca sehrde hc tanimadgn insana rastlamak zor.. Çok şaşirmştm adam beni mi takp edyo falan dye dusunmuştm ama oyle dgldi. Çnku artk hç karşlaşmyruz :D

0|1
    0|0
  • Korktum valla

0|1
    0|0
  • sıraya yazdıgım kopyadan soru çıkmıştı.

0|1
    0|0
  • vay be ne kadar güzel bir şey bu :)

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 12

• Üniversite 1. sınıfım tramvaydan indim yurda gidiyorum önümde bir adam belirdi kardeş çok ihityacım var bana yardım edebilirmisin dedi. Hayırdır böyle haraç ister gibi noluyo dedim. ( bu arada ben birinci sınıf çömezim ama adam benden büyük cüsseli biri bendeki de ne cesaretse artık) Neyse adam efendice tekrarladı çok ihtiyacım var filan derken çıkardım 5 lira verdim.

Aradan bir yıl geçti alaaddin tepesine cıktık yanımda bir bayan arkadaşla ( Alaaddin tepesini bilenler bilir gül satan abtal çocukları vardır. Geldi bitanesi 14-15 yaşlarında abi gül vereyim die tutturdu. istemiyoruz filan derken ben cocugu itekledim. tepenin dier tarafına geçtik aşagı inicez aman allahım karşıdan bir toplulk geliyo ama görmeniz lazım. En önde patakladıgım çocuk beni gösteriyo.

Geldiler kardeş hayırdır bizim elemana dokunmuşsun filan derken aradan bitanesi çıktıi. Dağılın lan ben tanıyorum bu adamı yapmaz öyle şey filan dedi gönderdi kalaalıgı. Sordum nereden tanışıyoruz diye bir yıl önce tramvay duragında bana bir 5 lira vermiştin kardeş hakkını helal et dedi.

4|0
    0|1
  • Şimdi ben birine aşık oldum tamam ilginç yer burası degil tabi bir kaç hafta önce kızın amcasıgil bize geldi sohbette evlilik filan knuşuluyor sonra amcası kız mız kaçırırsan bizim eve getir diyor ben tabi bir an şaşdım bişey diyemedim ilginç olan yer sevdigim kşinin yegeni oldugunu bilse ne derdi afsufsjdjhs :)

2|1
    0|1
  • şimdi düşününce keşke yapmasaydım dediğim bir olay arkadaşlar ikna etti beni hadi travesti yumurtalayalım diye iyi dedim aldık arabayı antalyanın yüzüncüyıl'ı meşhurdur gittik oraya.Başladık yumurtalamaya sonra dönüp tekrar yumurta atmaya gidiyoruz ve kırmızı ışıkta durduk iyiki arkamızdaki şahıs bağırdı ve arkamızda bir arabanın içine doluşmuş 5 trav. gördük birisi inmiş bize gelen :D sonra durmadı tabi bastık onlarda bastı sanki polis veya mafyadan kaçar gibi kaçtık malesef arabayı kullanan arkadaş tecrübesiz olunca viraja hızlı girdi ve kaza yaptık neyse ki onlar arkamızdan durupta topuğumuza sıkmadı iki tane :D sonra polis molis işte o gecede öyle bitti... güzeldi :)

0|2
    1|1
  • Mecidiyeköyde taksiden indim cüzdanımı unuttum para verirken inince fark ettim ve yoldan gecen bir arabanın önüne atlayıp direk ön koltuğa oturdum ve öndeki arabayı takip et dedim adam şok oldu 500 m sonra yakaladık taksiyi cüzdanı kurtardım adama durumu anlatınca sen manyaksın dedi bana :) adamda korktu arabaya çökünce

0|1
    0|1
  • benim hiç kız arkadaşım olmadı

0|1
    0|1
  • senin olayı tam anlamadım ben geri niye döndün ki

0|1
    0|1
  • sırlar dünyası izleyip de gelmeyin dedim size değil mi fkdsgs

cayırt

0|2
    0|1

• unuttum :(

0|1
    0|0
  • çok olay oldu en güzeli aşık olduğum dklar günler diyebilirm

0|1
    0|0
  • bende bir beyaz guvercinin sıyah bir kediye donusmesıne şahıt oldum.kedi beni gorunce şok oldu bana oyle bir baktıkı o bakıs hala gozumun onunde .sankı bana .oglum bu gorduklerını birine anlatırsan... ... ...

0|0
    0|1
  • Samanyolu tvyi çok izlemişsin sen

0|0
    2|1
    • sevmem o kanalı bakmamda yazdığım gerçek oldu inanmaya bilirsin biladerim

• İnanmamı beklemen ayıp olur

• Hızır a.s. 2 kez gördüm ama yanına gidemedim.Böyle şeyleri söyleme.

0|1
    0|1
    • ewet söylemek lazımmış

• tamam sağol hayırlı geceler

Yükleniyor...