Okumayı ve yazmayı seven arkadaşların yeni başladığım bir hikaye için fikirlerini istiyorum?

Şiddetli baş ağrısı, yeni keşfedilen şarkılar eşliğinde şu an ki ruh halimi yansıtan ve başladığım bir hikaye. Devamı elbet gelecek. Yorumlarınızı istiyorum?

Bir süre sonra farkına varıyor insan, gerçeklerin. Ki gerçekler, gerçekten can acıtıyor. Bir süre sonra, şahıslara üzülmeyi bırakıyorsun. direk olaylar üzüyor seni. Kabullenemiyorsun. Zoruna giden gerçekler gün geçtikçe içinde kapanması zor boşluklar yaratıyor. Farkındalık… Farkındasın her şeyin, bir adım atsan, cesaretin olsa yaşamaya yeniden başlamaya belki de her şey çok güzel olacak. Fakat gelmiyor içinden. Daralıyorsun. Dört duvar arasında kafayı yememekten başka bir şey gelmiyor elinden. Duvarlar üstüne üstüne geliyor. Somut anılar, keskin tırnaklar misali batıyor beynine. Ve o kan topluluğu daha da yok etmeye yetiyor. Sonra, çocukluğundaki gibi sandalyenin sırtına iyice yaslanıp geriye doğru sallıyorsun sandalyeyi. Gözlerin tavanda, parmaklarının arasında sigara…

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• bu hikaye olucaksa içeriğini şuanki buraya yazdığını değiştir pek hikaye olmamış bir insanın duygularını ifade edişi gibi daha çok ama bu anlamda başarılı olmuş

0|0
    0|0
    • bun da düzeltmeler vs yapılacak elbet teşekkürler ilgin için :)

Erkekler Ne Diyor 1

• kısa bir yazı bu hikaye gibi değil

0|0
    0|0
Yükleniyor...