Karin egzersizleri uygulamak icin öncesinde yürüyüş sartmi?

Evde direk karın egersizi yapsam olurmu yoksa once koşu ya da yürüyüş yapmam lazimmi?

0|0
4|13

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• hayır şart değil "yüksek ağırlıkta" incinmeleri önlemek için ısınmak şart bir iki set daha kolay bir pozisyon bolup o sekilde de ısınabilirsin veya ilk setlerde daha az tekrar yaparakta ısınabilirsin örnek ilk set 10 tekrar ikinci set 10 tekrar 3 set 15-20 tekrar gibi

0|0
    0|0
  • Yürüyüş ya da koşunun amacı vucudu ısıtmak / terlemek içindir. Bunun faydası sakatlanmaları ve bazı fiziksel olumsuzlukları (fıtık) gibi önelemesidir. Mutlaka her antremandan once koşu (terleme) daha sonrasında açma germe (Kültür fizik) idmanlarını sırayla yapınkı sağlık sorunlarınız olmasın.

0|0
    0|0
  • hanımefendi her set 10 dk olmak üzere toplamda 3 set ip atlayın emin olun vücudunuz mükemmel şekil alacaktır bu kanıtlanmıştır yanında yere sırt üstü yatın kafanızı yere koyun ellerinizi açın ayaklarınızı yerden 2-3 cm kaldırın ve 1 dk böyle bekleyin nefes alıp vermeyi unutmayın bu hareket te karını mükemmel çalıştırır

0|0
    0|0
  • Sen ve spor çok şasırdım :D

0|0
    0|0
  • Ben ayrı günlerde yapıyorum. Mesela karın bölgemi çalıştırdığım günler ayrı, kardiyo yaptığım günler ayrı. Benim için gayet verimli oluyor.

0|0
    0|0
  • Isınma hareketleriyle başlayabilirsin, yürüyüş şart değil ama daha çabuk etkisini görmek istiyorsan varsa koşu bandında egzersizlerden sonra yürümen faydalı olur. Yoksa normal yürüyüş yapabilirsin.

0|0
    0|0
  • hafif tempoda koşu en etkili karın egzersizlerinden biridir

mekik türevlerini yapmadan önce ise bel kısmını ısıtmanı öneririm.

0|0
    0|0
  • Koşu ve yürüyüşe ihtiyacın olduğunu düşünmüyorum normal bir ısınmadan sonra karın egzersizide yapabilirsin sorun yok yani.

0|0
    0|0
  • Önce ısın.Yoksa ağrılar olur.Ne biliyim biraz yürü veya

0|0
    0|0
  • Önce koşu 5 km

Sonra 400 mekik :-):-):-)

0|0
    0|0
  • kolay egzersızden baslayarak ndevam et mesalal dırek mekık cekme :)

0|0
    0|0
  • kim diyor bunu arkadş uydurmasınlar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• yook agrıdan ölürsün valla lifleri catır cutur kopartırsın kuzum

ılk ısınma sonra onları yap.

1|0
    0|0
  • yere eğil kalk kollarını çevir kalçanı belini çevir durduğun yerde koş ama ısın :)) bide mekik çekiceksen ellerini koyma başına ayaklarını bir yere koy ama kalkmayı tamamen göbeğinle yap yandığını acıdığını hisset kolay gelsin şimdiden :)

0|0
    0|0
  • Yürüyüş değilde normal ısınma egzersizleri de yapabilirsin

0|0
    0|0
  • öncesinde yürüyüş şart değil ama yürüyüş yaparsan da fena olmaz hani

0|0
    0|0
Yükleniyor...