Gıcık olduğum insana nasıl ağzının payını veririm ?

Ben karakalem resim ile uğraşıyorum, 3 gündür didine didine çalıştığım çizimimi, resim atölyemize götürdüm, hocada dahil herkes çok beğendi fakat, kokoş bir kızın teki, resim çok kötü olmuş yasyamuk dedi, benim çok zoruma gitti, ama bişey diyemedim, sizce ne yaparak onunda ağzının payını vermeliyim ?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Cahil insanlarla tartışmaya girersen hiç bir zaman kazanamazsın. Sen ona öyle dersin. O sana öyle der. Cahil insanlar çok seviyesiz ve hadsizlerdir. Doğru düzgün saygı çerçevesinde tartışırken bir anda bir hakaret eder ötesine gidemezsin seni rezil ettiğini düşünür mutlu olur. Tartışırken bir an fiziksel kusurunla dalga geçer cevap veremezsin. Senin konunla az alakası var. Ama tartışırken tartıştığın insanların kalitesini ölç öyle konuş. Ama kaliteye pek önem vermeni tavsiye etmem. Çünkü insanların kalitesini düşünerek dost ararsan yalnız kalırsın. Benim gibi...

Gitar çalar, tiyatroya gider, sanat merkezinde takılır fakat a sosyallik diz boyudur. Bütün bunları tek başına yapar.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• çoğunluk beğenmiş daha ne istiyorsun. yasyamuk diyen resimden ne kadar anlar ki? kıza sen gıcıksın :)

0|0
    0|0
  • resmi rulo haline geteir kokoş kıza ver o anlar gerisini herhalde

0|0
    0|0
  • herkes begendı bı onumu kafaya takıosun be kafayı göm gıtsın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Yamuk bakarsan yasyamuk görmen dogal sekerim deseydin

0|0
    0|0