İnsanlar neden takım tutar ?

İnsanlar tutacağı takımı hangi kriterlere göre seçerler ?

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• Sevdigi bir insan yönlendirmiş oluyor cogunlukta bana mesela dayım dedi diye birgün dayı ben beşiktaşı burakıcam fenerbahçeyi tutacagım dedim dayımda boş ver feneri bari galatasarayı tut galatasaray daha iyi takım ilerde uefa süper kupa sını kazanacak 4 yıl üst üste şampiyon olacak herkez kıskanacak dedi bende o gündür Galatasaraylıyım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bir kriterim olmadı takım sevdası gerçekten içten geliyor hangisine sempatin oluyorsa onu tutuyorsun gerçi benim Galatasaray'ı tutmam da ki en büyük etken arkadaşlarımdı küçükken hep Galatasaray'lı arkadaşlarım olduğu için ben de onlara özenip Galatasaray'lı olmuştum hiçte pişman değilim

0|0
    0|0
  • Eğer futbolu seviyorsan (ya da herhangi bir sporu)maçı izlerken sana sempatik gelen bir takım olacaktır, ve zamanla O takımın maçlarını takip edersin.Gittikçe sempatiyle kazanma tutkusu başlar ve sen artık O takımın taraftarı olursun :)

0|0
    0|0
  • toplumun genelinden ilham alınır

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Çoğunluğu baba ya da sülalenin genelinin tuttuğu takım kriterine göre seçer.sonra da körü körüne bağlanır.

0|0
    0|0
    • Neden bağlanıyorlar biliyor musun ?

• stres atmak oyalanmak için

0|0
    0|0
  • genelde baba etkili oluyor

0|0
    0|0
  • Ben galatasaraylıyım ama nasıl oldum bilmiyorum büyük ihtimalle babam sayesinde. avrupada desteklediğim takımlar daha farklı onları bilerek ve isteyerek tutuyorum. Kimisi siyasi görüşünden kimisini geçmişte yaşadığı bir olaydan ya da o kulübün bayrak adamı olmuş futbolcusundan dolayı

0|0
    0|0
  • Ben tutmuyorum insan diil miyim lan yoksa=:)

0|0
    0|0
  • sürü pisikolojisi tamamen kardeş birde sosyal çevreden yoksun insanlar kaynamak için futbol muhabbeti yaparlar

0|0
    0|0
    • Popüler insanlar arasında da takım tutan var dostum, onlar neden tutuyor.

• Sen takım tutuyor musun ?

• bu tarz şeyler sübliminal baskılar yapar insanda neden bilinçaltımı strese sokayım tutmuyorum yani

• ben ta küçüklükte galatasarayın renklerini sevdiğim için tutmaya karar verdim :) :) :)

0|0
    0|0
  • takım tutmak bireyin kendi kişiliğiyle, hayat görüşüyle, hedefleriyle alakalı bir durumdur. bu sadece zevk meselesi ya da yönlendirmeyle olamaz, olmamalıdır.

0|0
    0|0
  • ZEVK meselesi

0|0
    0|0
  • doğduğumda pipim sarı-kırmızıymış.

0|0
    0|0
Yükleniyor...