500 Bın TL'niz Olsa Paranızı Nasıl Değerlendirirsiniz?

500 Bın TL'niz Olsa Paranızı Nasıl Değerlendirirsiniz? Kimilerıne gore cok buyuk kımılerıne gore cok kucuk bır para olan 500 bın tl karsısında bıreyler nasıl yatırımlar yaparlar..Acıkcası cevapları merak edıyorum.Bu şıkların dısında baska bir yatırım dusuncenız varsa yorumlarınızla belırtınız.Şimdiden cevap veren tüm arkadaşlara teşekkür ederim.

• Vadeli Mevduat Hesabına yatırırım veya Sabıt Getırılı Menkul kıymet alırım(bono,tahvıl,repo)..Kısaca garantılı faıze yatırırım
    20% (2)0% (0)14% (2)Oy Ver
  • Borsada Değerlendiririm(hısse senedı alır satarım) ya da forex piyasalarda degerlendırırım.(para bırımlerının bırbırı karsısındakı degısımlerıne karsı kaldıraclı ıslemler yapmak)..kısaca riskli kazanç
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Altın alırım...(fiziki altın ya da vadelı işlem pıyasalarından altın kagıtları) ..kısaca tasarruf artırıcı yastık altı ya da bılgısayar uzerınden alım satım yapmak
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Reel sektörde kullanırım..(ticaret yaparım)..kısaca bırseyler alıp satmak..hayatını ıdame ettırmek ıcın bır ıs acmak
    10% (1)0% (0)7% (1)Oy Ver
  • Gayrımenkul alırım..(ev arsa ve ya arazı alırım)..kısaca ev alıp kıraya vermek ya da arazı ve arsa alıp kat karsılıgı satmak..
    70% (7)100% (4)79% (11)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|14

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• Topraktan ev alıp bitince satarım. Para inşaatta :D

1|1
    0|0
  • Bir kısmını yardım kuruluşlarına bağışlarım bir kısmı ile evimizin bocunu öderim kendime ve aileme araba alırım kendime bir kütüphane yaparım 60.000 kadarını eğitim için ayırırım. Artık geriye ne kalırsa gönlümce yerim içerim.

0|1
    0|0
  • Paraya ihtiyacım yok

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• 50 bin tl eğitime gider dil kursuydu falan filan:d 150 200 bine bir ev alırım 50 bine bir araba geri kalanla da altın dolar felan yatırım

0|1
    0|0
  • Bir kısmını lüx ihtiyaçlarıma alırım.Becerebilirsen en iyi yatırım ticarettir.Kesinlikle ticarete atılırdım.Hem boş boş gezmekden iyidir :)

0|1
    0|0
  • Forex piyasalarında 8.000 dolar kazanıp 18.000 doları bir gecede batıran biri olarak direk bankaya faize verir hayatıma devam ederim.

0|1
    0|0
  • Ticaretle onu 1 000 000 yapabilirsin sonra daha da büyür faiz sadece aylık sabit gelir getirir ama büyük bir harcama yapsan faiz bozulur eksilen parayla faizde azalır para eriyebilir

İktisat okumanın faydaları (:

0|1
    0|0
  • eve harem acarim valla :-)

0|1
    0|0
  • E...

..

0|1
    0|0
  • öncelikle ev ve araba alır sana parayla ticaret yapmaya çalışırdım :D

0|1
    0|0
  • İnternette adult web sitesi yapardım bir kac yılda katlanırdı..

0|1
    0|0
  • şuanda o para elimde olmayacağına göre hayal kurmaya da gerek yok :))

0|1
    0|0
  • olmadığı için hiç düşünmedim

0|1
    0|0
  • Bu parayi katliyicak seyler yapardim

0|1
    0|0
  • Bağışlarım başkada yapacağım birşey yok

0|1
    0|0
  • bora bora adalarına gider orada ne yapacağımı düşünürdüm 1 ay