Canım yanıyor, halimden anlayan biri fikir verebilir mi?

5 yıllık ılıskım bıttı 5 6 ayda ılgısızdı zaten bıtırdım 50 gun oldu hıc aramadı ve dun aradı benı sevdıgını ozledıgını ama bır kızla 5 gundur cıktıgını veayrıldıgını resımlerımı gorunce dayanamadıgını soledı bende sevgıne ınanmıyorum dedı ablasına verdı ablası bana agladıgını hatta cocugunun uzerıne yemın ettı benı sevdıgıne daır sonra mesaj attı devam edelım mı dıye bende dedımkı olmaz dedım benım ıcın dedım neler yapabılırsın kalbım cok kırık sana onarman gerek dedım. ondan sonra bır suru olumsuz sey soledı ben senın ıcın cok cabaladım bılmem ne sen benı kırdın dedı bende son msında bıtırdı cvb yazmadım sabah gene yazmadım sonra o yazdı neden cvb vermıyon dıye bende tek bısey ıstedım dedımkı benı sevıosan mucadele edersın o da yanımda olursun kırgınlarımı gonlumu alırsın bana cevabı su oldu. benım ıcımde hıc sevgı kalmadı hepsını sen bıtırdın kımseyı sevemıyorum dedı canım cok yanıo dedı bende seven ınsan acı ceker sen degıl sen benı sevmıyosun bıle arayıp neden benı yanlış dusundurup uzdun gene( bu mesajın sonuna bu mesaja cvb verme yazdım) daha da yazmadı

Güncellemeler:
okuyun arkadaslar

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 2

• siz aslında yeşil ışık yakmıssınız. normalde pisman olan ya da seven biri olsaydı görüsmek isterdi.

0|0
    0|0
    • ama ben ne aradım ne sordum ne bısey yaptım o dondu ben sadece tekrarda beraber olmak ıstedı bende sevgıne ınanmıyorum dedım bunu bana ınandırmak ıcın elınden gelenı yapacaksan dönerim dedi demez olaydım.. hep daha fazlasını ıstıyosun deyıp o soledıklerını yuttu baska seyler soledı

• sen neden terkettin madem seviyorsdum,n diye adama sormazarmı...

0|0
    0|0
    • çünku 5 ay boyunca cok ılgısızdı ılgısızlıgını kabul edıyordu gunaydı napıon dıo aksam ıyı geceler bu sevgısız dı ben severek ayrıldım ama cozemedım

• ama bu hak mı neden alt ust edıolar gelıo sevıorum demez dedın madem arkasında dur cok bıtkınım ben cozemedm siz erkeksiniz

daha ıyı bılırsınız sebebını

• Yarın cevap vereyim şimdi uykum var

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...