Bugün seçim olursa hangi partiye oy verirdiniz?

evet arkadaşlar bugün seçim olursa hangi partiye oy verirsiniz?

(anket sırasını oy dagılımına göre yaptım.)

lütfen mümkün oldugunca karşı tarafın düşüncelerine saygı duyarak konusalım ne olursa olsun. ve tartışmalardan kaçınalım.

• AKP - Adalet ve Kalkınma Partisi
    40% (4)33% (2)38% (6)Oy Ver
  • CHP - Cumhuriyet Halk Partisi
    40% (4)33% (2)38% (6)Oy Ver
  • MHP - Milliyetçi Hareket Partisi
    20% (2)34% (2)24% (4)Oy Ver
  • BDP - Barış ve Demokrasi Partisi
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Diğer
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
6|6

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• AKP ye oy veren doktora bir görünsün

1|3
    3|1
  • AKP ya da MHP

2|1
    0|1
    • Son olaylardan sonra AKPye birdaha nasil Oy verinir anlamadim. Dürüst ol Adam Allah diyor niye Oy veriyorsun ...

• açıkcası son olaylar benide caydırdı yavaş yavaş..hoş olmayan şeyler duyuyoruz. mhp ye daha yakınım

• CHP .

0|3
    4|1
  • AKP büyük ihtimalle

1|1
    1|1
  • oyumu kimseye vermedim vermeyeceğim

0|0
    2|0
  • Apo kurtarma partisi haha

allah onlari neyse agzimi bozmicam abe

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• AKPye verirdim tabiki. Onlar basörtüye özgürlük getirdi + yakinda kürdistani kuracaklar :) HÜÜLLÖÖÖGG

2|1
    1|0
    • senin at gözlüklerine kulağındaki pamuğa tıkayım sen onun için mi ak partiye oy verdiğimi sanıyosun cühela seni ;)

• kendi adına ve şahit olduğun diğer oy verenler hakkında yorum yap benim hakkımda değil ak partiden başka hükümet mi gördünde kıyaslama yapıyosun derler adama çocuk ? ;)

• değişti mi? ya bırak çocuk siyaset öğrende gel işçi partisi dedin bittin zaten neyse fikrinle kal selametle ;)

• AKP'nin sonu zaten yakindir. Din üzeri siyasete sadece belirli bir noktaya kadar gider.

Ve burda aglayan AKP'lilere gelirsek. Insanlar sizi elistirmekte özgürdür. Özelikle AKPli olmanizin tek neden Adamin sürekli Allah demesi. Korkmayin Müslüman olmak icin AKPli olmak gerek degil...

Erdogan sonu yakin oldugunu anliyor ve busefer temelini kürtlerde atiyor. Bu nedenle terösitlerlen anlasiyor bu nedenle PKK'li teröristler yakinda hapisden cikacak.

Büyük ihtimal Apo'da serbest kalicak. Eger Erdogan bunu yaparsa Kürtlerin oyu kesin.

Benim tahminlere göre istanbulu CHP alicak, Ankarada MHPye gidecek.

Ben CHP'ye yakindim ama MHP ve Isci Partiside fena degil.

En az teröristlerlen öpüsmüyorlar.

1|1
    0|0
    • Yazdıklarını okurken son kısma kadar iyi gidiyo diye düşünmüştüm ama işçi partisi diyerek güzelim konuşmayı batırmışsın be kardeşim. Bu arada teröristlerle öpüşme açısından bakarsan olaya sağlam çıkacak tek parti MHP'dir.

• Dogru, isci partisi olayini sonra cözdüm =/

• AKP ya da MHP, chp ye uzun bişe veririm

4|0
    3|1
  • Milliyetçi Hareket Partisi

1|1
    0|0
  • Adalet ve Kalkınma Partisi

fikir özgürlüğü naraları atıpta şu partiye veren doktora görünsün yok koyunsun diyenler yazın psikolog hayri amcanın numarasını veriyorum ...

şaka lan şaka o bile bakmaz size ;)

0|0
    1|1
    • Insanlar seni elistirmekte özgürdür. Özelikle AKPli oldugunun tek nedeni Din'se.

• Görsem ne olacak ,görmesen ne olcak ? Bu simdi AKPyi iyi mi yapiyor ? Bu AKPyi hatasiz mi yapiyor ?

Gecen partiler zamaninda daha iyi is yapmadilar diye (eger gercekten öylese) ben Oyumu bu nedenle AKPye vermem gerekli oldugunu göstermiyor.

Hem aradan koskoca 13 sene gecti, Partilerde degisti.

• Ozaman isci partiside düstü heee ;(

Yükleniyor...