Hayatınız boyunca yaptığınız en çılgın sey ? :D

Ben daha koltuktan dötümü kaldırmaya üşeniyom sen ne diyon demeyin vardır bir çılgınlığınız söylen :D

Ben sevdiğim cocuğun poposunu mıncıklamiştım .:D ama ora oğlanın poposu degılmiş :(

Bide adetim gelmiş çamaşırım dan eteğime aynı gun fermuar bozuldu daha ilk dersteyiz ve hoca beni tahtaya çağırıyor sonrası malum :D

Güncellemeler:
Bnm soru hakkım bitmiş kim bana hakkını verir nan :(

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• Hocaya sen ne çakalsın demiştim. Allah tan hoca iyi algılayamamışta müthiş bir lisanla kurtardım. :) O günden sonra arkadaşlarım bana başka gözle bakmaya başlamışlardı :)

1|0
    0|0
    • seni çılgın seni :D

• Sorma. Adam notları kafasına göre veriyordu birde sen düşün.Bir otomobil 0-100 e 4sn de çıkarken bu adam seni 0-100 arasında 4 kere götürüp getiriyordu 1sn de :)

Erkekler Ne Diyor 8

• yanlıslıkla ayagımın kayıp nerdese 20 metrelık şelaleden duserken aniden duran ipi görüp tüm gücümle tuttum ve kız gibi bagırmaya baslamıstım :D bu olsa gerek :D

1|0
    0|0
  • bu çılgınlık degılkı basından gecen anı .bıde neresını mıncıkladın ?

0|0
    1|0
  • Kız arkadaşımın evine güpegündüz merdivenle çatıya tırmanıp içeri girdim.

0|0
    0|0
  • geometri hocama aşkımı itiraf etmiştim.

0|0
    0|0
  • sen istedin de vermedik mi güzelim :)

0|0
    0|0
    • Anam sagol bomonti gözlerim Yaşar'dı :D benim sorularım cok sacma olur ama :)

• Kaçla çarptın :D fotodaki ne

• fotodaki bira işe , arjatin :)

• var ama söylemem :)= ayıp aaa

0|0
    0|0
  • oha :d , bide gizli olmasan .

0|0
    0|0
    • Itiraflarım olmasa gizli olmazdım ama utandım :)

• yalnız harbiden iyimiş o adet olayı :)), gerçek hayatta olsak bende utanırdım ama bu sitenin amacı bu zaten, iletişim kurmak özgürce, ben normalde gizli sorulara cevap vermek istemem ama bu çok ilginç geldi. :)

• Kötü. Bi anı idi o :))

• kendimi 80. kattan aşşağı attım ve uçabildiğimi keşfettim

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...