KS haricinde yazdığınız bir site var mı?

"Yok" diyenler, sorunun gerisini okumasın ve başka soruya gitsin lütfen link

Yazıp çizmekten kastım; 140 karakter limitiyle "Kahvaltıda şunu yedim cicişlerim" ya da yarı çıplak manken fotolarının altına "Kediyi mi sevsem seni mi?" yorumları eklenip gönderim yapılan Tumblr'lar değil.

Sizin kendi kelimelerinizle kendi düşüncelerinizle, ama komple kurgu ama gerçek hayatınızda rastladıklarınız üzerine, yeter ki sululuklardan uzak olsun, yazdığınız bir yer mevcut mu?

Bir blogunuz var mı mesela? Ne üzerine yazmayı seviyorsunuz?

Bunu sormak istedim çünkü KS'de seviyesizliği ve cevaplayacak soru bulamamayı bahane edip ciddi yazmayan ya da az yazan, ama aslında yazmayı seven üyeler var gibime geliyor.

Güncellemeler:
Şimdi girdim ve kaç kişi yazmış diye baktım ve beklenen sonuç

Yarı çıplak avatarlı pembelilerin soruları altında Ömer Seyfettin havasında yazan, yani "kalemi güçlü" gözüken mavililer niye bu sorulara bir şey yazamıyor acaba?

Amaçları o pembelilerin ilgisini çekmekten başka bir şey değil çünkü. Niye yazsınlar?

Bu sitedeki iki cümle kuramayanlar için soru sormaya gerek yok. Dükkan kapanmıştır

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• Tebrikler son güncelleme ile fena yakalamışsın Josef :D

0|1
    0|0
    • iyice sıktı artık

• bir şey sormak istedim sadece. Olmazsa da ısrar etmem

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 3

• Kaba tabirle "Yok".

Olmasının da bir ayrıcalık veya farklılık yaratacağını düşünmüyorum. Ha bu olağanüstü(!) saçma çöplükte bir şeyler karalamışım, ha kendi blogumda.

Değişen bir şey yok.

Bir blogu olup ünlü olan kişiler mi var? Ben bilmiyorum. Pucca mı ne, öyle bir blog var mesela, hoç de bakmadım. Onun kitabı varmış sözde. Kitap yazmak isteyenler için belki bir alternatif ve ön platform oluşturabilir ama.. Eger kitap yapma gibi bir amacınız yoksa, sahsen oraya yazılan şeylerle buraya dökülen şeylerin hiçbir farkını göremiyorum.

Tamam, yazmayı seven ve kelimelerle oynamaktan haz duyan insanlarız ama, sizin de dediginiz gibi "suya yazılıyor" bu cümleler sonuçta.

Sitedeki bazı yorumlarda şunu görüyoruz: "Neden bu sitedesiniz?" diye sorulduğunda cevabı şu komik cümleler: " Genelin herhangi bir konuda nasıl düşündüğünü görüp, ona göre kendisine bir fikir alt yapısı oluşturmak veya o düşünceyi daha da geliştirip, bir şeyler katmak "

Evet..

KS'de sizin düsünce yapınızı gelistirip, zenginlestirecek uzun yorumlar ve nitelikli sorular vardır zaten.

0|1
    0|0
  • yok valla sorry.

0|0
    0|0
  • alternatip vardı bir zamanlar hey gidi hey

0|0
    0|0
Yükleniyor...