Sevgiliniz sanal bir sapıksa ne yaparsınız?

ilişkiniz yolunda ,seviyor ve seviliyorsunuz, düzgün ve dürüst bir adam olduğunu düşündüğünüz sevgiliniz facebook ve twtter adreslerini karıştırdığınızda aslına sanal seks bağımlısı bir adam olduğunu fark ettiniz ne yaparsınız? :(

Güncellemeler:
ama pişman olduğunu soyleyıp af dılıyo böyle bir insana ne kadar ınanılır? :(((((
internette yapmış olması ayrı bir sapıklık bence, nrmalde aldatılmş olsam bu kadar üzülmezdim şuan pskoljk sorunları oldgunu düşünmeye başladım

0|0
8|9

En İyi Kız Görüşü

• Şöyle bir şey varki böyle bir adamı hayatta tatmin edemessin çünki onun derdi sevgiyle değildir.Her çiçekten bal almayı seviyordur ve ne kadarda sanal olsa bu nevi arzudur ve bir kişiye bağlı kalamadığı ortada.Nemi yaparım? Ben ? Onu onun sanal sevgilileriyle baş başa bırakırdım.Neden? Çünki ben daha iyilerine layikim.Evet aynen öyle :).Kendini beğenmişim diye düşündüğümü düşünmekte özgürsun ama böyle bir adamla hayat geçmez.Hakkında hayırlısı .

0|1
    0|0
    • Teşekkür ederim umarım hayatında gerçekten sevgiden anlayan birisiyle karşılaşırsın.

• bu inanç meselesi değil, bir bilim meselesi bu ya vardır ya yoktur. biz insan biyolojisine baktığımızda bu içgüdüler kabak gibi sırıtıyor ben inanmıyorum demekle babamın anneme bakışını görmen lazım demekle yadsınamaz. erkeğin eşini sevmesi başka kadınlara şehvetle bakamayacağı anlamını taşımaz.

• Öyle görünüyorki yazdiklarinizdan siz ilişkilerinizde sadık kalamıyorsunuz.Lütfen tüm adamları kendinizle karıştırmayın :).İyi paylaşımlar.

Erkekler Ne Diyor 9

• p*rno izlemek bir sapiklik degildir. hatta bu tarz seyler cinsellik hayatiniza renk getirir. beraber olmasa bile tk basiniza izlemeniz sizin icinde yararlidir. bu tarz konular yuzunden mevcut iliskilerinizi bitirip yipratmayin. sapiklik tanimi bambaska bir seydir.

0|1
    0|0
  • Eyvah benim face i bulmussun :)

0|0
    0|1
  • demek ki içinde bastırılmış duygular var hemen kaç uzaklaş

0|0
    0|0
  • onu sevgili olan seçen kafama edeyim derim sadece...

0|0
    0|0
  • senle cinsellik için olur aman dikkat

1|0
    0|0
  • anal seks bağımlısı olmasından iyidir ama değil mi. sanal neticede

0|0
    0|0
  • adamı o dertten kurtarmak lazım derdim.

0|0
    0|0
  • sanal seks yap onla panpa boş bırakma :)

0|0
    0|0
    • herkesin bir fantazisi vardır.. şayet senle yapamıyorsa başkasına gidiyor... sana uygun değilse ayrıl ne yapalım..

• Sadece sanal mi acaba

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• sanalda olsa aldatmış ve aldatmanın sanalı reeli olmaz

0|0
    0|0
  • inanma onun derdi başka af bahane

0|1
    0|0
  • Olabilir bence oldukça doğal. biz kızlar da yapabiliriz sanal seks. O sadce tanımadığın insanlarla olan bir tatmin olabilir. Tabi yaptığı kşiler çevresinden se yanlış. ama tanımadığı netten tanştığı kşilerse doğaldır. Sende yap.

0|0
    0|1
  • Yüzüne tükürüp saydırırım .

0|0
    0|0
  • Hemen uzaklaşirdım yanından

0|0
    0|0
  • üzüntüden kendimi sevişemeye veririm

0|0
    0|0
  • Bırak derhal