Ne yapmalıyım ?? Beyler yardımınıza ihityacımm varr....!

Bi erkeği elde tutmak kaybetmemek için ne yapılmalı yani benden başkasını gözü görmesin beni sevmesi için hani etrafında kızlar olan ılgı goren bı erkek ıcın.

bir kızın neyıne vurulursunuz annenız gıbı sızı korumasına mı vb... yorumlarınızı beklıyorum :)

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Bence kendin ol. yoksa ileride elde tutmak için yaptığın şeyler seni bunaltır ve zamanında o kadar hızlı yakınlaştırdığı gibi sana zamanı gelincede senden o kadar uzaklaştırır.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• ben brı kızın sadelıne dogallına ve :)alcak gonululugune vurulurum:)

1|0
    0|0
  • Bir erkeği elinde tutabilmen için link .

0|0
    0|0
  • bir erkeği elde tutmaya çabalarsan zaten kaybedersin. Sen iyi olursan o seni bırakamaz

1|0
    0|0
  • elde tutayım derken elde patlayabilir aman diim

0|0
    0|0
  • Bir erkeği elinde tutmaya çalışmaya başladıysan onu kaybetmeye de başlamışsındır.

0|0
    0|0
    • öyle bir çabam yok henüz sadece fikir aliyim dedim. Zaten elimde ama ben benden baskını ıstemesın ıstıyorum.

• Bakışı gülüşü içtenliği

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• uğraşma çok fazla da takma öyle olunca herkes seni istiyor ama diğer türlü olmuyor

0|0
    0|0
  • hiçbirşeyine karışma kıskançlık yapma .sürekli ilgi göster.her istediğini yap . arada onu izle ve bunu o farketsin .kesinlikle doğal ol . ona aşık oldugunu ,diğerlerinden farklı oldugunu göster . kesinlikle işe yarar emin ol.

0|0
    0|0
    • Başkalarıda hiç ilgilenme daha iyi olur diyo.

• ilk önce ilgileneceksin ona hayranmış gibi davranacaksın sonra birden değil yavaş yavaş geri çekileceksin gör bak neler oluyor o zaman

• aynen bendeşu anonu yapıyorum :)) okulda yukardan bana bakıyodu ben farkedınce hemen kafasını cevırdı.

• ne güzel 18 yaşındaki herkes aşk var sanıyor

0|1
    0|0
Yükleniyor...