Kapat

Kız arkadasınızla gezıyorsunuz.Öküzün biri laf attı veya sızın hatunu ızlıyor.Naparsınız ?

Adamı uyardınız dıyelım.Adam sanane oglum goz benım agız benım dese..Dıklense sızee..Hadı kavga ettınız dıyelım.Bunun ustune bıde adamdan dayak yedınız..Kızın gozunde karızma yerlerdee nasıl toplıycaksınız karızmayı yerden ? :))) Karızmayı mı dusunursunuz yoksa agzım,burnum yerınde duruyor mu dıye sorarsınız ? Kızlar sızın tepkınız ne olurdu ? Hadı bakalımm ..

Güncellemeler:
Guzel cevaplar aldım.Herkese cevabından dolayı tesekkuru bır borc bılırıımm..Cok tesekkurler..Cevaplarınızı saygı duyarak okudum..Saolun,varolunn :))) K.bakmayın guncelleme ıcın :D

0|0
8|40

En İyi Erkek Görüşü

• teke tek bir kavgada dayak yiyen ve dayak atan diye birşey yoktur. az dayak yiyen ve çok dayak yiyen vardır. yani biri diğerinden daha çok zarar görür ama ikisi de dayak yemiş olur. CVsinde çok kavga olanlar bu dediğimi teyit edeceklerdir. burdan hareketle böyle bir durumda her halükarda adama dalarım. dayağın azını veya çoğunu ben yemiş olayım farketmez. kendisi de dayak yemiş olur. önemli olan bu. karşımda bir kalabalık varsa mallığa lüzum yok. lafımı koyarım döner giderim( g.tünüz yiyorsa tek tek gelin). baktım konu kapanmıyor polis çağırırım. böyle bir durumda beni bile bile kavgaya gönderen bir sevgilim varsa dao andan sonra yoktur.

1|0
    0|0
    • Bırkac kısıler dıyelıım ve senı kıskırtacak seyler soyluyorlar yıne de arkanı donup gıdeceksın oyle mı ?

• Bence sen sınır hastalıkları uzmanına gorun derıım.Ne bu sıddet bu celal.Sorumu cevaplamak zorunda degılsın eger cevaplıyorsan da edebın ıle kısılıge ve konusma adabıma hakaret etmeden cevapla.. Her sey hak hukukla olsaydı bu kadar kadın eskı kocaları tarafından darp edılıp oldurulmezdı..Tabıkı sıddete sıddet ıle karsılık vermesı taraftarı degılım ama.Turkıyede yasıyoruz..Ve bızım ınsanlarımız hak hukuktan anlasaydı bu kadar cahıl ınsan toplulugu meydana gelmezdı..Fılm cekılmıyor burda..

• ben tahmin edemeyeceğin kadar kavgaya karışmış biriyim. dolayısıyla hangi kavga anında ne yapılır biliyorum. ayrıca sana hakaret etmedim. gayet kibar bir dille durum tespiti yaptım. söylediğimde ciddiğim. bu durum senin için de etrafın için de tehlikeli olabilir.

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 39

• O durumda kızın akıllı olup sevgilim bırak allahın öküzünü diyip kolundan tutup yoluna devam ettirmeli.

Böylelikle hem erkek kendini ezik hissetmemiş olur, hem dayak yememiş olur, hem o günün içine edilmemiş olunur, hem de karizmaya zarar gelmez :))

Kız bunu yapmıyorsa en kısa zamanda kıçına tekmeyi basarım.

4|0
    0|0
    • Yanıı kızaa 'heyy yavruum harcanıyorsuun bu düdügün yanındaa' dıye laf atsa :) Tepkısıız mı kalırdın :))

• Hahaha :)) Cevabını merak ettıım sadece sakin ol :D

• Tutmayın beni :))

• Bu gibi durumlarda öfkeyle hareket etmeden önce saniyelik bir gözlem yapılmalı. Eğer adamın boyu posu ve orantısız gücü fazla görünüyorsa kilit noktalara saldırı yapılarak kavgaya başlanılmalı.

Benim kilit noktalarım; kasıkları, adem elması(boğazı) ve parmakları

2|0
    0|0
  • önemli olan benım onun ıcın kavga edip onu sahiplendiğimi göstermem.Adam laf attı sende korktun tınlamadın adam bir daha baktı bu dediklerinin aynsnı yaptı.Hiç karşılık vermemek dayak yemekten daha beter.Ben dayak yerim daha iyi.Kız da bu olaydan sonra hala benım karızmamı düşünüyorsa afedersin maldır,kaşardır

1|0
    0|0
  • Laf atma durumunda eğer yanımdaki hatunun hayatını tehlikeye atacak bir durum varsa

duymamazlıktan bile gelirim. Çok kişilerse yanlarında kesici alet varsa gibi

ama hatunuma fiziksel taciz olursa canımı ortaya koyar ölümüne hatunumu kollarım.

Diğer şartlarda zaten şansları yok dayak yesem bile bu hayattan onlardan intikam almadan ölmem!

Buda benim pis erkeklik gururum=)

1|0
    0|0
  • Çekerim emaneti mikerim adaleti dayak yemekte neymiş .

2|0
    0|0
  • Duruma göre değişir havamdaysam kımse kolay kolay devıremez ama değilsem. Yapacak bırsey yok alttan alıcaz bıde cınayetmı cıksın=)

1|0
    0|0
    • Kız demez mı bu sefer neden haddını bıldırmedın dıye kız mılletıyız sonucta =)))

• yok tabıkıdeeee :DDD

• rahatsız edeni rahatsız ederim.

1|0
    0|0
  • Al kanka 2 gün takıl hoşuna gitti sende kalsın kranmı girdi başka buluruz

1|0
    0|0
  • yanımda her hangi bir kız arkadaşım ya da sevgilim varken kavga etmem. onu en müsait yerde bırakır geri dönerim ... sonra dayak mı yerim , döver miyim bilinmez Allah kerim ama kavga çıkar kesin =)

1|0
    0|0
    • Ettın mı hıc bır kız ıcın kavga :)

• hahaha ay cok guldumm kamyon az tıra dolduurr da gıdın :))))

• ya bir erkeğin en komik anısı , dayak yeme ( kavga değil ) anısıdır =) bu dediğime güvenebilirsin , çok komik dayaklar yedim :D ama herkes anlatmayı sevmez işte öyle =)

• oooo muhabete bak dayak yedik bir de, Kızla dolaşmayalım o zaman,

bi şey olmaz merak etme haklıysam mutlaka dayak yiyen ben olmam

1|0
    0|0
  • kızı korumak için dayak yenilmişse, ve bu kız ay karizma gitti diye düşünürse, öyle bir kızı anında terkederim.onun için verdiğim mücadelede destek olmayıp, karizmayı nasıl toplayacak diye bekliyorsa, zaten öyle bir kızla işim olmaz.karizma yerdeyse, kız adama tepki göstermeli , hatta karşı bile koymalı. işte harbi kız budur.laf atan, iyi dayak atıyormuş deyip sessiz durmaz!

0|0
    0|0
  • bikeresinde kiz arkadasinla yuruken basima geldi herifin gozlerinin icine bir baktim o bakistan sonra adam basti kaydi gittti elimi kaldirmiyim boyle durumlarda ALLAH muhafaza neye ugradini sasirtirim

1|0
    0|0
  • olabilir dayak da yenebilir...bunda sıkıntı yok...adam kim bilmeden dalmışsa eleman takdir edilecek davranıştır...ne kadar dayak yese de karşıdaki adam bir daha teşebbüs edmez laf atmaya...

1|0
    0|0
  • Benim kız arkdaşım öyle açık saçık veya dikkat çekicek laf atılcak şekilde giynemez zaten giyinmez de ama dışarda cıbıl cıbıl gezen aranan bir ton kız varken benim düzgün giyimli oturp kalkmasını bilen sevgilime laf atılırsa arabanın yakınlarındaysam torpidodan tabancayı alır tek el ateş ederim, arabının yakınlarında değilsem cebimden emaneti çıkarır baldıra takarım sevgilimin gözü önüde, sevgilim kanı gördükten sonra taksiye bindirtir evine yollarım bende polise teslim olurum.

0|0
    0|0
    • ıkı dk da senorya cıktı ortayaa :))

• Senaryo değil gerçek olucaklar, benim ileri derece sinir hastalığı raporum var ve namus benim için herşeydir benim namusum da sevgilimdir ona yönelik tehditte ya ölürüm ya da öldürürm. Ben kimsenin sevgilisine bakmıyorum laf atmıyorum aynı şey bana olursa tepkim yukarıdaki gibi olur.

• Aman sevdıklerıne ve senı sevenlere zarar vermede .. Cınnetlık bırsey sınır hastalıgı ..

• Hiç muhatta olmam ne derse desin, sonuçta alınan kişi karşılık verir :)

1|0
    0|0
    • ya sevgılın alınırsa ve sana bırsey demeyeceksın dese ve ustelese ne dersın

• tabıkı haklısın ama soylede bır durum var onun huylarını zamanla ogrenırsın ılk tanıstıgında nasıl bırı tam anlayamassın huyunu,suyunu vs ..

• İlk tanıştığım kişiyle sevgili hiç bir zaman olmadım bu yaşıma kadar yeterince tanımadan biriyle sevgili olunmaz ki zaten olanlarda 1 yıllı dolduramıyor, bir insanı tanımadan, anlamadan, önce birşeylerin başlaması çok mantıksız bence.

• link

öyle bir şeye karışmam bir kere, o adamı gözümden kaçırmadan kız arkadaşımı bir cafe vs bırakır (veya eve git derim) adamı takip etmeye başlarım, ilk tenha fırsatta arkasından yaklaşır kafasına sert bir cisimle bayıltacak sertlikte vururum, alır arabanın bagajına koyar boş bir fabrikaya götürürüm, derisine anestezik jel sürer hiç bir şey hissetmemesini sağlarım ve kaynak makinesiyle şeyini yakarım sonra çeker giderim, anestezik jelin etkisi geçince kendi düşündün geri kalanını

0|0
    0|0
  • Ohoo gider ayak dayak yedirdin bize sen bize imkan tanımadınki, okudukca suratımda göçük oluştu.

1|0
    0|0
  • bunların hiçbirisi olmaz gerek kalmaz

çünkü beni sevgilime o gözle bakmakg*tister adamın aklını alırım

ha baktı mı sonuçlarına da katlanır

çünkü o anda sevgilisi yanında olan erkek gözü bişey görmez o durumda dayak yemek falan umrun da olmaz benim sevgilim benim namusumdur ciğerini sökerim o kişinin ölceğimi bilsem yine girerdim sikinti yok ;))

0|0
    0|0
  • Okurken yaşayıp dayak yemiş kadar oldum...

0|0
    0|0
  • Ben Trabzonluyum böyle şeylere gelemem kontrolü kaybederim saldırırım sonuç ne olursa olsun.Sonuçta kız beni sahiplenen bir erkeğim var der buradan + kazanırız :)

0|0
    0|0
  • Seni içtiğim biraya Buz diye katarım üstüne redbull çakarım tosunum.

derim dalarım haa belki dayak yerim belki döverim ama sonuçta bir mücadele var :D

0|0
    0|0
  • adamı gözüm keserse dalarım, muhtemelen o gazla döverim

gözüm gene dalarım. en azından 1-2 tane vururum :)

0|0
    0|0
  • doverim nan

0|0
    0|0
  • kısca anasından dogduna pısman ederım benden vucutlu olsa bıle dalalrım enazından bır ekre vururdum ocucuna

0|0
    0|0
  • Öyle bir sormuşsunki sanki benim erkek arkadaşım bu durumda bişey yapmadı şimdi ben bu adamla ne yapim devammı tamammı der gibi sormuş sun

0|0
    0|0
    • gercekten mı :))) yok bır kac kere olmustu benım ıcın kavga ama daha farklıydı konu sımdı uzun uzun anlatamam :))

• ssısııııtt kımın agzınıı opuyoon yavaass ...

• Bu bir deyimdir yanlış anlaşıldım hata bende buradan bunu yazmak yanlış oldu ama sanmaki yavşak gevşek biriyim sadece haklısın diye bunu kabul ettim neyse dahs fazla uzatmayalım sorunla ilgili yeterince konuştuk iyi geceler

• O kadar kolay değil apaçi faruğum ben kemeri çıkartır dalarım

0|0
    0|0
  • Onun için kavga ettiğim halde karızmam yerlerde olacaksa ohoo neyleyim öyle hatunu :) Sevmiyordur o sevmiyordur. Atın onu çöpe :)

0|0
    0|0
  • Bunun üstüne düşünmüştüm.En mantıklısı, kızı götürür emin bir yere bırakırım önce, sonra döner herifin ağzını burnunu kırmaya çalışırım.Dayak yesem de sorun olmaz denemiş olurum en azından.Ama kız arkadaşım yanımdayken asla boş delikanlılık yapmam.

0|0
    0|0
    • Bıde kızıı goturupp bırakıyosuun bır yere kız demez mı askım nereye gıdıyorsun benı bırakma dıyee :))

• ya tamam pısırığım ben yumruk atmayı bilmiyorum henüz zaman kazanıyorum :D

• hahah :))) oyle dıycen o zaman trubune oynama :P

• Ceryan-ı tehlikeyi vukuu emanetleri mabadina duhulu

2|0
    0|0
  • ben kız için dayak yicem o benim karizmamın gittiğini düşüncek. Öyle kızı buyur birader diyip öküzce bakana bırakır giderim.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    9

Kızlar Ne Diyor 8

• Sevgilimden önce adama hesap sorarım. Karşında dansöz mü var lan ne bakıyosun der atar yapardım:... :)

1|0
    0|0
  • ben kız halimle ağzını burnunu dağıtır yere sererdim öküzüüü..hoşş bir kızda benim sevgilime baksaa yolardım yanii onu :)

1|1
    0|0
  • beni biri keseecek ya da laf atacak mesela sevgilim de sesini çıkartmayacak

sende erkek misin be senin kalıbına tüküreyim derim net!

2|0
    0|0
    • Dımı bende sessıs kalsın ıstemem yanı :)) Bakarım o bısey yapmıyo ben dalarımm ..

• o nasıl bır tabıır yaa delı kıskanclıkk :DDD

• süper tabirr :)

kıskançlığın en deli şekli

• Öyle bisey olmasina asla izin vermem.

Sevgilime daha cok yaklasirim...

Bakarsa baksin...

Sevgilimide Ama bak Ben senin yanindayim bakarsa baksin ugrasma simdi. Diyerek toparlarim.

Kiza bagli bisey bence.

0|0
    0|0
    • Ya senınkı senı dınlemeyıp kavgaya tutussa ne olacak :)

• Akıllılar dövüşmeden önce kazanırlar,

cahiller kazanmak için dövüşürler.

Akıllı bir sevgiliye sahip olmadığımı anlar ayrılırım.

• erkek arkadasima biri oyle bisey yapsa hicte gozumde karizmazi yerde olmaz. Paniklerim iyimisin sorarim oburlerinede kizarim.

0|0
    0|0
  • Bacına saygılar derdim

0|0
    0|0
  • ben döverm adamı benim sevgilimi dövmek yok yaa bir döverm kmsede alamaz elmden

0|0
    0|0
  • Ben de dalarim fjdhdkdhd

0|0
    0|0
Yükleniyor...