5 kilo verebilmem için tavsiyeleriniz neler?

wushu yapanlar bilir ben +60da değil +55 de girmek istiyorum bunun için 5 kilo vermem gerek aralığın 6 sında urfa maçı var. o güne kadar neler yapmam gerek? hem kilom gitsin hem de direncim artsın? haftanın 4 günü klübe gidiyorum arkadaşlarla çalışıyorum hatta küçük çocuklara kendimi dövdürüyorum. klübe gitmediğim günler mekik ve ip atlama yapsam kilo verirmiyim? kaç kilo veririm. ve hergün bisiklet süreceğim 30 dakika ? yardımlarınızı esirgemeyinn .s

Güncellemeler:
kick boks yani

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 3

• az ye öz ye 6 öğüne çıkar yemekleri akşam 6 dan sonra yeme bol bol su iç spor yap

1|0
    0|0
  • ip atla mekik şınav çek koşu yap

1|0
    0|0
    • sadece bunları yapabılırım :S

• ha beslenmenede dikkat et ekmek şekerli şeyler fazla yeme akşamlarıda meyve yemeyi tercih et birde suyu fazla iç

• sagol

• Wushu nedir ne değildir ilk defa senden duydum fırsatım olursa yaparım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• kilo vermek istiyorsan bir kere yediğinden kısacaksın.mesela ekmek yiyorsan ekmeği kesersen kilo verirsin+ haftada 5 gün 45 dk lık egzersiz programı ya da tempolu yürüyüş yapmalısın.zaten yapıyorsan ilave etmelisinki zayıflayasın

1|0
    0|0
    • tesekurler. sımdı zaten 63 kiloyum 5 kilo versem 58 de gireceğim maça o zaman daha az kişi çıkar o yüzden kilo vermek istiyorum.hergün okuldayım öğlen evde kahvaltı yapıyorum akşam 6 dan sonra yemek yemiyorum ekmek tüketmiyorum bile şekerle aram yok ara sıra çikolata veya kek yerim. bitki çayı ve su içmeliyim ve bisiklet sürüp ip atlamalıyım sonra mekik çekmeliyim.. böylede verebilirmiyim? 18 günüm kaldı yardım et bana lütfen

• canım bisiklet sürmek ip atlamak çok faydalı sporlar verebilirsin ama 45dk 1 saat kadar kesintisiz yapmalısın.yada mesela ip atlıyorsun 3dk ip atladın 2dk dinlendin sonra 3dk yine ip atladın bu şekilde devam edip 45 dkya tamamlamalısın 45 dk ip atlamakta zordur ama çok iyi bir spordur.ben şunu yapıyordum bir ara zor ama baya 25dk falan bitirincede ip atlarsın :D

link

part 4-5-6 yı yapıyordum

• tekrar tesekkur ederım

• Küçük çocuklara kendini nasıl dövdürüyorsun bak orayı anlamadım

1|0
    0|0
    • üzerimde çalıştırıyorum yani tekme yumruk atıyorlar

• Böyle zayıflamamı olur canın acımıyormu ilginç

• wushu bayanlar arası boks gibi bir şey mi?

0|0
    0|0
Yükleniyor...