Başarılı Okullar Hakkında

Merhabalar, benim oğlum önümüzdeki yıl okula başlayacak.Ve eğitimi aynı zamanda aktivitesi çok iyi okullar istiyoruz. Devlet veya kolej fark etmez. yeterki iyi bir eğitim ve gelişme olanağı olsun.öncelikli tercihlerimiz kolej. İstanbul avrupa yakası için önerilerinizi beklemekteyiz.teşekkürler

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• çocukta cevher varsa sokakta bile başarılı olur. yine de karar sizin . anne babam öğretmen ama en çok eğitimime karışmalarına kızıyorum.

1|0
    0|0
    • iyi bir yerden bslamasını ıstıyoruz.elbette hersey ınsanınn ıcınde bıtıyor ancak ımkan varken degerlendermek gerek

• o zaman sorun yok :) Allah hepinze uzun mutlu ömür versin

• amin cumlemıze ınsalla h(:

Erkekler Ne Diyor 1

• tü aileler çocuğun eğitim diye önem verip, okula salıyor çocuklarını. görüyorum birçoğunu, acaba çacuğunuzun ahlakı , kültürü, için siz bir çaba içerisindemisiniz? saldım okula mevlam kayıra mı diyorsunuz? nedeolsa iyi öğretmen var. günümüz çocuk ve gençlerin ahlakına baktığımızda, eğitimin bir önemi kalmıyor. gelecek nesiller istediği kadar eğitimli olsun, kültürden yoksun, terbiye ve ahlaktan yoksun.kendini düşünen ebeveynler daha ağırlıkta.gitsin iyi okulda okusun, kendini kurtarsın, başıma bela olup kalmasın. sonra uğraşıp durursunuz, yaşlandığınızda. yok bana bakmıyor, sormuyor diye...

0|0
    1|0
    • nasıl saçma bir yorumdur bu. önyargılı yaklaşım hiç hoş değil. siz bizim aile kalıtemızı standardımızı kulturumuzu orfumuzu adetımızı saygımızı nereden bılıyorsunuz da bu ıgrenc yorumları yapıyorsunuz. Aallah bıze hayırlı bır evlat verdı. altını cızerek soyluyorum HAYIRLI . siz bundan yoksunsunuz cok bellı.dılerım allah yardımcınız olur

• Genellemenii farklı yerlere sakla öyleyse. benım yazdıgım soruya yalnızca soruma aıt bana olan cevaplar dıle getırılmelı. boş boş konusmaya devam edıyorsun. sankı cocugumu dısarı bırakmısım da takıp etmemısım gıbı yorumlar. dısarıya bırakıcak olsak en ıyısını secmeye calısmayız verırız bır okula ne yaparsa yapsın dıye umursamayız dahi.HAYIRLI EVLAT kavramını kesınlıkle sızden ogrenecek degılım. ALLAHA ŞÜKÜR inancımız imanımız yerinde.Mezhebımız ŞAFİ. o yuzden bos konusmaya son !

• hala küçülüyorsun, hala saçmalıyorsun. enaniyetin bol, geniş bir kişiliğin var belli ki. hayırlı evlat seçeneğini sen belirleyemezsin. çocuk büyüdükçe gelişir değişir, sen yükümlülüğünle onu, doğru yolda büyütmeye bakacaksın.hayırlı evlat lütfunu allah belirler. sen belirleyemezsin. özenir bezenir en ala okullarda okutursun, bir bakmışsın, hop, çocuk tehlikeli biri olmuş çıkmış bilemezsin.hayırlı evlat kavramını tabiki benden öğrenmeyeceksin, kimseden öğrenemezsin, o lütfu ALLAH verir.boş konuşma

Kızlar Ne Diyor 1

• Gönder devlet okuluna , kolejlerde büyütme

0|0
    0|0
    • çok başarılı bir devlet okulu varsa neden olmasın. önerebılecegınız var mı ?

Yükleniyor...