En yakın arkadaşınızın özellikleri ne ? Arkadaşlarınızı neye göre seçersiniz ?

En yakın arkadaşınızın özellikleri ne ? Arkadaşlarınızı neye göre seçersiniz ?

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• İki tane çok yakın arkadaşım var. İkisinin de benim gibi kafası kırık. Yani aklımıza geleni düşünmeden yaparız. Beş dakikada alınan bir kararla Ankaradan istanbula boğazda çay içmeye gidip, aynı gece ankaraya dönen tipleriz. Çok eskiden beri tanışıyoruz. Üç Kafadarız. Selo grubun krosu, cem kaynatanı, ben jantisiyim. Aramızda paranın, kadının falan lafı olmaz. Başka da iyi arkadaşım yok.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Genel kültürü iyi olmalı yoksa anlaşamayız zaten.. Yılışık olmamalı iyi bir insan olsada farkını belli etmeli..Sonuç olarak olgun ve bilgili olmalı en yakın arkadaşlarım çoğu zaman sportmen kişiliğe sahiptir çünki spor yapmayan insanlar çoğu zaman kaprisli oluyor bunu analiz ettim ben şahsen.. :)Topu topu 2 arkadaşım var ve memnunum.

0|0
    0|0
  • ben espri yaptımmı komik olmasada gülücek, benimle birlikte küfür edicek, bu yaşımıza rağmen zillere basıp kaçmaktan şikayet etmiycek, okeyde taş çalabilicek kadar yetenekli olucak, vb vb vb.

1|0
    0|0
  • yakın arkadaşım yok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• 2 adet var.

bırısı- cok dogal , benı neselendırebılen, kafama esen hersyı yapabılcgm sadık bırı

digeri- daha oturaklı, dalgıınken bıle bana akıl vermek yerıne tavsıyelerde bulunan,güldümü bana tum guzellıklerı sunan arkadasım.

0|0
    0|0
  • Bana kardeş olabilecekse.Ötesi yok.

0|0
    0|0
Yükleniyor...