Ks'nin güzelleri , rica etsem bir kadının hayır diyemeyeceği teklifleri yazar mısınız ?

teklif , aklınıza gelen herşey olabilir. ne bileyim , önümüzdeki hafta romaya gidelim mi ? benimle sıcak çikolata içmeye gelir misin ? gibi ... geniş düşünün , sınır gökyüzü =)

0|1
28|13

En İyi Kız Görüşü

• 'Benim hayır diyemeyeceğim şeyler;' yazdım ilk önce yazdım yazmasına ama düşündüm sonra erkek arkadaşımla geçirdiğim zamanı her şeye hayır diyorum :D Ne öküzmüşüm :D Neyse aslında hayır diyemeyeceğim çok şey var ama ruh halime göre değişiyor işte. Ne olursa olsun hayır diyemeyeceğim bir şey de gelmedi aklıma :D Ama belirteyim alışveriş değil.

0|2
    0|0
    • bir çocuk gibi , yaşasın diye bağırmak istiyorum şu an =) alışverişe tav olmayan , bir kızla tanıştım Allahım ağlamak istiyorum =) gerçi senin söylediklerine göre , ne yaparsam yapayım yine onun ruh haline kaldık yani öyle mi ? =)

• aklıma jest gelmiyor ama sakın onu alayım bunu da alayım gibi bir muhabbete girme bence hiç hoş değil mesela çiçek koparıp verebilirsin maddi değil manevi değeri olan şeyler, teşekkür ederim :)

• tamam artık olduğu kadar ya sıkıntı yok =)

Kızlar Ne Diyor 27

• Açıkçası. Deniz kenarında güzel bir kahvaltı yapıp sahilde dolaşmayı, sıcacaık güneş içimize işlerken kayalara yaslanıp sohbet etmeyi, kumun üzerinde çıplak ayak yürüyüp deniz kabukları toplamayı, serin akşam esintisine karşı oturup sıcak çikolatayla içimizi ısıtmayı , akşam da güzel bir filme gitmeyi öneren biri olsa hayır demem :)

0|1
    0|0
    • bana da teklif edilse bu ben de hayır demem hiç tanımasam da :D

• Ya zaten okul bitcek gibi değil zorlamıyorum :D hattagidip ergenler gibi dh4 oynıyım ben

• ben onun ne olduğunu bilmiyorum ^^ ama oyna tabi , iyi eğlenceler =)

• Az önce cevap bile vermediğim bir teklifi yazayım, görüşleriniz size kalsın.

"Nasıl bir sevgilin olsa seni gösterirdim"

0|1
    0|0
    • çerkez kızı öyle teklif sormuyorum yahu zaten =) ama teşekkür ederim paylaştığın için =)

• Prensip olarak teklifleri sevmiyorum.

• iyi yapıyorsun boşver =) ama benim tekliften kastım , zaten tanıştığın bir insana yapılacak bir teklif. yani bir kız arkadaşıma yapabileceğim bir teklif gibi =)

• 'Helalim olur musun ' dendiğinde hayır diyeceğimi hiç sanmıyorum :)

0|2
    0|0
    • bence sanmalısın , kro muamelesi yaparlar adama bu devirde :D

• Tamam peki. Haklı olabilirsin. İnsan karşısındaki birden susunca kendinii kötü hisseder, ben kendi şahsıma sıktım mı başını mı ağrıttım diye düşünürüm...

• aynen işte ben de öyleyim , bak bu açıdan birbirimize benziyormuşuz =) link bak ^^

• Bu dünyada odun olmaya bak kızlar en çok onlara rağbet ediyor.

0|4
    0|0
    • taktik amaçlı sormadım ya , odunum diye gelecek olan gelmesin sağolsun =) ama yine de teşekkür ederim =)

• Aynen reamda arkadaşım nerde kibarlık yapınca kaçıyorlar nerde agresif sert konuşan ve vurdumduymaz olunca kızlar köle oluyor o kadar çok gördüm ve basındanda yaşanan olaylar olsun kesinlikle nerde uğursuz onlar bile kıymetli doğanız böyle yani.

• öyle çok bir beklentim yok :D bir çay içelim mi dese yeter::)

0|3
    0|1
  • kanım ısınmadıysa istediği teklifi yapsın kabulüm değil :)

0|1
    0|0
  • Sana ayakkabı alalımmııı :)))

0|2
    0|0
  • onun adına beste yapmak ve çıkma teklifi etmek :D vea boğazda yemek turu vea pahalı bir parfüm hiç şarkının altına okunmuş bir şiir :)

0|1
    0|0
    • hepsi iyi güzel =) şarkının altına okunmuş şiir nasıl oluyor tam anlamadım ? =)

• şarkı çalıo sende şiir okuyorsun video yapıorsun örnk GAZAPİZM MUALLA

• hmm anladım =) hepsi çok güzel , teşekkür ederim ;)

• sana yeni bir ayakkabı alalım mı ya da telefon gibi ya da kozmetik ürünü çanta

kısacası alışveriş yapalım mı hayatım dese hayır demem heralde :)

0|1
    0|0
    • şimdi diğer soruda nick ini görünce aklıma geldi bu cevabın =) afedersin çıktı aklımdan =/ hem eski soru zaten nerden buldun ki sen bunu ? :D işiniz gücünüz alışveriş olmuş onu anladık ya tamam :D

• sempatik bir espri çünkü;)

• evet =) çok yaratıcı değil belki ama :D bilmiyorum işte hoş :D

• Hiphop konserine hayır diyemezdim. Ama bu bana özel bir şey sanırım, çevremde hiç aa ben de diyenle karşılaşmadım.

0|1
    0|0
    • ben de pek hoşlanmıyorum açıkçası , öyle bir teklif sunamam bence =) başka bir fikrin yok mu ?

• Rica ederim. Ben teşekkür ederim samimi üslubun için, iyi akşamlar :)

• tekrar teşekkürler =)

• Artık benimsin de tav olur :D

0|3
    0|0
    • =) öyle teklif değil ya. yani birlikte yapılacak bir şey ? =)

• Napcan şapşal :D

0|1
    0|0
  • alışverişe çıkalım mı :) :D :)

0|1
    0|0
  • bana kalırsa

eğer bulanımdaysa onun alışveriş merkezine götürebilirsin

sıcak bir kahve iyi gider diye düşünüyorum

0|1
    0|0
    • eski bu soru yahu nerden buldun =) teşekkür ederim ayrıca fikrini paylaştığın için =)

• Sana yeni kıyafetler alalım mı?

0|1
    0|0
  • beni etkilecek mesela bir erkek bana çiçek alması ya da sevdiğin söylemesi evlenme teklifi sürpriz yapması. beni mutlu etmesi...

0|1
    0|0
  • uyuyalimi?

0|1
    0|1
    • bu teklifin günümüzde , hoş karşılanacağından emin değilim açıkçası =/

• batırdın tamam sus :)

• ben niye batırayım yahu ? yalanı ben söylemiyorum ki =) sadece bunu kalıp bir yalan haline getirdiler onu söylüyorum. öyle yaparım ya da yapmam demiyorum =)

• Alışverişe gidelim mİ?

0|1
    0|0
    • bir alışveriş sevdalımız daha oldu =) hoş geldin =)

• Çok teşekkür ederim :) Umarım herşey gönlünce olur (Özellikle şirin kızın :) iyi gecelerr

• inşallah , amin =) iyi geceler tekrar

• Meyveli pasta yiyelimm mi ? derse hayır demem. bu teklif birde nickhuzurdan gelse hiç diyemezdim :(

0|1
    0|0
  • Hiç solmayan çiceğim olur musun ?

uydurdum :D

0|2
    0|0
  • ''Seni Doctor Who setine götüreyim mi?''

0|1
    0|0
    • sahiden mi ? bu mudur ? =)

• Dur yanına gelip pıçaklıyorum seni bekle doctor who'ya saçma mı dedin?!

• baattin abi afedersin ya :D :D

• "Sana balon alayım mı Lüferim?"

Evet evet evet O:)

0|1
    0|0
  • nescafe ısmarlasın yeter :D

0|1
    0|0
  • bana kokoreç yiyelim mi dese hemen tamam derim :D

0|1
    0|0
    • bu değişikmiş =) ama benim yapabileceğim bir teklif değil ne yazık ki =/

• canconum nabeeeğr ;)

0|1
    0|0
    • o nasıl teklif ya :D

• beeendim çünküm

• çok teşekkür ederim , arkadaş olabiliriz tabi ki =)

• bak pi pasta al. üzerine 'iki tatlı bir arada, sen ve pasta..' diye yazdır:D

1|1
    1|0
    • =) kullanmak için sormadım =) en azından şimdilik ^^ neli pasta ayrıca ?

• iyi geceler teşekkürler tatlı insan:)

• asıl kibar ve tatlı olan sensin ;) hoşça kal.

• Ayakkabılara bakalım mı?, Çanta beğenelim mi?... Birçok kadın hayır demez ama ben mağaza gezmeyi sevmediğimden hiç istemem ama neredeyse bütün kız arkadaşlarım balıklama atlar.

0|1
    0|0
    • :D romaya götürürüm daha iyi , aynı parayı harcarız bence :D :D

• Tercih meselesi ama hadi kalk Roma'ya gidelim diyip de gidemezsin oraya.Ben daha kısa vadeli seçenekler önerdim.Ama tabi aynı harcamayı Roma'ya yapmak daha mantıklı.

• şaka yaptım ya zaten =) aslında çok güzel bir şey önerdin , teşekkür ederim =)

Erkekler Ne Diyor 13

• Cikolata yermisin.Aybaşındaysa tatlıcıya gidelim mi, hava soguksa sıcak bir yerde sıcak bir şeyler icelim ya da sarılıp ısıtma teklifi. Derslerin en agir oldugu zamanda veya bunalimdayken gezelim eğlenelim teklifine hayir demezler.Alışverişten elleri kolları doluyken yardim etme teklifine.Duygusal anlarında vb. Anlarinda omzunuza yaslanabileceğini göster sevgili olmaniza gerek yok hayir demezler... telefondan yazıyorum yoruldum.

0|1
    0|0
    • :D eline sağlık o zaman. teşekkür ederim zahmet ettin ;)

• kanak senin soruya benzer bir soruda ben sordum link

0|1
    0|0
  • benim denediğim mesela

-çok çirkinim ben di mi?

-evet.

şaşmaz

1|1
    0|2
  • Ben bir tane örnek vereyim mesela.

" Mini Cooper ister misin? "

0|1
    0|0
  • Nedense bana hep hayır dediler...Hayır (evet) demekmiş kadınlarda : )

0|1
    0|0
  • sen : saat kaç

o : 11 bucuk

sen de bu saatten sonra benimsin de :)

0|1
    0|0
    • eyvallah ama , çıkma teklifi değil ya her hangi bir aktivasyon teklifi arıyorum =)

• Suan kan basincimin ve kalp ritimlerimin artmasini yegane sebebi sensin beni doktora goturur musun ? Neden mi ? E cnku bana borclusun!

0|1
    1|0
    • öyle bir teklif sormadım ya =) ama teşekkür ederim yine de ;)

• Sen sınır gokyuzu diyince atıs serbest sandim :)

• sen de haklısın =) örnektekiler gibi istemiştim , ama çok açık olmamış sanırım =)

• Avonda %70 e varan indirimler varmış birlikte gidelim mi masraflar benden..

0|1
    0|0
    • işleri güçleri alışveriş ya :D

• olur =) açık mı mesajın deneyelim :D

• kapalıymış , arkadaş olarak da ekleyemiyorum sen ekle istersen =)

• bir koli çikolata :)

0|1
    0|0
  • Yaklaş ve kulağına de ki:

-Püskevit yermisin .s :)

0|1
    0|0
    • sonra kafaya çanta :D :D

• püskevit hayır diyen kız, kız değildir kanka dene gör

Oha ne zaman evleniyoz der sadece :D

• püskevit kısmından değil zaten , kulağa yaklaşma kısmından şüpheliyim :D

• Az biraz içek mi la? sorusuna asla hayır diyemem, çünkü Ahmet Kural abimiz derdi bunu :D

0|1
    0|0
  • Kısa ve öz olsun.

0|1
    0|0
  • sana reddedemeyeceğin bir teklif sunucam deyip kahve içmeye davet et :D

0|1
    0|0
    • vaadin büyük olsun yeter diyosun :D ters tepmesin sonra ? =)

• tepsin nolcak kız mı yok dolu ortalıkta

• birinde işe yaramazsa diğerinde yarar diyosun :D :D o da iyiymiş =) teşekkür ederim ;)

Yükleniyor...