Ne yapmaya çalışıyor, anlamadım?

bir çocuk var okulda.3-4 kişilk arkadaş grubuyla geziyor ben geçerken önlerinden sürekli bakıyorlar.kantine giderken beni görüyor arkadaşlarına dur dur diyor bana bakıyor.dışarıda oturuyoruz kantinde her ayağa kalktıgımda bakıyor.ne yapmaya çalışıyor anlamadım.bazen en yakın arkadaşını bana bakarken yakalıyorum ne yapmaya çalışıyor sizce bunlar ?

0|0
13

En İyi Erkek Görüşü

• Bu kişiler cidden de mal mal..Takma bunları aklına..

0|0
    0|0
    • bıktırdılar artık ya dalga geçiyolar desem oda sürekli olmazki :(

• takmicam diyorum ama zor çocuğu beğeniyordum ben ama o benle dalga geçmeyi seçti

• Unut artık her beğeni unutmazsak yaşamak çok çok zor.Demek istediğim benim de dış görüntü olarak beğendiğim birden fazla kişi var.Önemli olan benim kalbime uygun olanı bulmak.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

• bizden beklediğin cevabı veriyorum:sen dünya tatlısı,muhteşem,eşi bulunmaz bir varlık olduğun için sana değişik bir şekilde yazıyor bu çocuk.now you are free.

0|0
    0|0
    • benim beklediğm cevap bu değildi öncelikle bunu söyleyeyim.dalga geçip geçmediklerini anlayamıyorum çünkü gülmüyorlar.kantinde otururken ben içeri gittim geldiğimde arkadaşı bir şey dedi benim oturdugum masaya baktı sonra döndü bana baktı neden dalga geçtiğine anlam veremiyorum sadece

• ya kafam karma karışık birinin dedikodu yayma ihtimali düşük daha ilk senem ve ilk haftalar.bir olay daha olmuştu bir arkadaşını bizim sınıfa getirdi çocuğa bizim oturdugumuz tarafı gösterdi tebessüm ettiler.sonra kantinde oturmaya gidiyorduk çevirdi kafasını ben oturana kadar baktı.ayağa kalktım çöp atmaya ittim baktı sürekli sonra o içeri gitti arkadaşıda cama yansıyan görüntülerden bize bakıyormuş biz kalkınca arkasını döndü panik falan yaptı arkadaşlarım görüp güldüler.

• o zaman bu çocuk senden hoşlanıyor büyük ihtimal.Nasıl yakalaşacağını bilmediğinden(o yaştaki erkeklerde genellikle görülür bu) sana bu tarz hareketlerle yaklaşıyor.Onunla konuşmaya çalışmanı tavsiye ederim.Nazik bir şekilde yaklaş ve senden ne istediğini sor.Tepkisini ölç.Hade kolay gelsin kardeş.

• Ya tipinle dalga geçiyorlar ya da Dünya fani ölüm ani bikere versen nolur yaniye getiriyorlar.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Dalga geçiyor olabilir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...