Annesiz babasız büyüyen bir kız hakkında ne düşünürsünüz

sevgiyi hep erkeklerde aramışsa. fiziksel anlamda bir şey yaşamamış ama hayatına çok insan girmiş. sevdiğini düşünmüş, sevilmiş ya da sevilmemiş. bir de karşısındakine hiçbir zaman tam güvenmiyor annesi-babası bile gittiyse bunlar da gider bir gün diye kendini hep duygusal açıdan güvenceye alma ihtiyacı duyuyor. karşı tarafın hatası varsa aldatma eğilimi olan bir kız. ne yapsam psikologa mı gitsem?

0|0
59

En İyi Erkek Görüşü

• evt zor bir durum. belli bir yaşa kadar hayat çok zor gelir. dediğin gibi güven eksikliği sevgiyi başka yerlerde arama. ama mücadeleyi bırakma ayaklarının üzerinde dur. hayatı çok iyi tanı. daha kötü durumlarla karşılaşanlarında var olduğunu bil. belli bir yaşa geldiğinde her şey dahada kolaylaşır. merak etme acele kararlar alma. bu durum geleceğine ve evliliğine yansıyabilir buna dikkat et.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• buyuge saygısız, ama kendı kendını yetırmıs olabılır,

anne baba sevgısı gormemıs bı ınsan olarak herkese karsı guvensızlık,

haa butun bunların bı onemı varmı,

karsısındaki sevıosa herseye katlanır ;)

0|0
    0|0
  • psikologluk bişey değil..tamam hayat eksik başlamış olabilirsin ama eksik devam etmeni grektirmeyen bir durum..

0|0
    0|0
  • böyle bir kız sevmek isterdim zor olurdu ama uğraşmaya değer inan gerçekten gerçek anlamda böyle biri tarafından sevilmekte isterdim. Sevgiye aç çünkü

0|0
    0|0

• ıslak?

0|0
    0|0
  • guvensızlık sorunun var ılerı boyutta kı yasadıklarınla orantılı ALLAH sabır versın .

0|0
    0|0
  • eğer annesi ve babasını hatırlayabilecek kadar zaman geçirdiyse borderline değişimler gözlenebilir

0|0
    0|0
    • annem de babam da ayrılıp kendi hayatlarını yaşadı beni baba tarafı büyüttü

• kendine dikkat et, borderline eğilimler başladığı zaman birinden yardım alabilirsin,

• Gercektende cook yazik

0|0
    0|0
  • https://www.youtube.com/watch?v=49Kh1mS4Fhs bu nu o yanlız kıza dinlet..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Biraz geride durmak, karşındakinin gidebileceği ihtimalini yaşamak güzeldir. Bende öyleyim. O yüzden tam açılamam, söyleyemem sevdiğimi.

1|0
    0|0
  • Hani derler ya yaşayan bilir diye çok doğru bir laf ve sana tavsiyem gecmisi çok düşünüpte üzme kendini hani bazı anne ve babalar evlatlarını bırakıp giderken üzülmüyolarda evlatlarımı üzülsün .Bu yüzden hiç tatlı canını sıkmaya değmez önünde uzun bir yol var her şey bizim için olmadı psikoloğa git

0|0
    0|0
  • yollu.

0|0
    0|0
  • guclu bir kiz derim

0|0
    0|0
  • bence kendi kendine çözebilirsin bende aynı durumdayım tabikide güvensizlik durumu oluyo ama tanıdıkça güvenilcek kişi kndini belli ediyo canım benm

0|0
    0|0
Yükleniyor...