Kahve falına inanır mısınız?Yorum yapıverin.

Ben hiç inanmam ama arkadaşım baktırmış kahve falına.Arkadaşının annesine baktırmış ve kadın çoğu şeyi bilmiş.Bu arada kadın kızı yeni tanıyor yani hakkında bir şey bilmiyor.Hiç inanmam ama bir merak ettim.Güvenemiyorum da kimseye baktırmaya.O kadına da gidemem.Bakabilen var mı?

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• inanırım güzelde bakarım

1|0
    0|0
    • Bakabiliyor musun gerçekten?

• :) Ya bir ara sitede resmini atan bir arkadaş vardı.Onun gibi mi yapsam bende :)

• resmini atan arkadaşınkinide ben yorumlamıştım yanlış hatırlamıyorsam. bakarız bir gün yakınsanız reeledede bakarım.

Erkekler Ne Diyor 5

• inanmam ama baktırırım

1|0
    0|0
  • yok ya inanmam ben..duymak istediğin şeyleri söyledimi adı fal oluyo işte..

1|0
    0|0
  • ortamda cok karı kız varsa artizlik olsun diye bakarım

1|0
    0|0
  • İnanmam. Yalnız üniversiteye hazırlanırken halam beni bir komşusuna götürdü. kahve falıma baktı kadın. onun söylediklerinin hepsi çıktı şu zamana kadar. attı tutturdu heralde.

1|0
    0|0
  • fal yapmak büyü bunlar günah işlerdir.sakın boş işlerle uğraşarak boşuna günaha girme.belki şans eseri tutturmuştur ama fala inanma

1|0
    0|0
    • İnanmıyorum ama merak ettim.Bir kere baktırmak istiyorum.Hiç baktırmadım.

Kızlar Ne Diyor 2

• ınanmam .. ama sağlam sallama dıye bısey var.. hlam falıma baktı dedıkı dılara carsamba gununden sonra bısey oluyo sana evde durmuyorsun her gun dısardasın dedı... carsamba gunu ıs teklıfı geldı ve işe basladım... hatta oha şaka mı bu şimdi falan olmuştum :D

1|0
    0|0
  • Fala baktırmak günahtır ,

inanmasanız bile baktırırsanız 40 gün duanız kabul olmaz

1|0
    0|0
Yükleniyor...