Kapat

Sevgiliden sogudum... yardın edin

Arkadaslar 3 yıla yakın iliskimiz var hergün birlkteyz ve beni bir kav kez cok hayal kırıklıgına ugrattı daha sonra iliskimiz ck güzel gidiyordu defalarca sevistik iliskiye girmedk ama bisîde kalmadı zaten neyse sn gnlerde herseyi bana batıyo sogudum öpmesine bile dayanamıorm düsünüyorum hic ortak nktamız bile yok yanısaydım onunla cıkmazdım diyorum kendisine söyledim bunu elimden ne gelirse yaparım diyo ama ne yapabilirki ayrıca kendisine hic bakmıyo cok tipsiz görünüyo yakısıklı degil bari bakımlı ol dii ama yüzünü bile yıkadıgı süpheli napmalıyım icten ice ayrılamıyorun da aramızda bir bag var cnkü :(((

Güncellemeler:
Yanlıs anlasılmasın aylardır dokunmuyor bana sadece bunlarda yasandı diye yazmak istedim çok asıktım amaşu anyok:(

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• insanları yargılamıyorum güzel kardeşim..ama bu duyguyu rabbim hepimize vermiş adem ve havvadan geliyor bu duygular ayıp değil günah değil fakat bunlar helal yaşaman için evlilik vermiş ..kendini lütfen toparla eşine sakla kendini...asıl mutluluğu ozaman yaşa..

0|0
    0|0
    • Haklısın tabi sinirlerim bozuk böyle herseye cıkısıyorum kuıra bakma

• estagfullah kendini pişmanlığa sürükleme tabiyki o hisle de kendini sorgulama ama daha geçekçi yaşa derim..bak üzülen sen oluyorsun..

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 3

• hımm doyuma ulaştın ayrıl

0|0
    0|0
  • çekilmez beeeee... :)

0|0
    0|0
  • ayrıl nasısa kızsın hemen yenisini bulursun:D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• evlenmeden bukadar paylaşımda bulunduğun için oluyor..erken tüketmişşin kendini..ileride eşine yaptığın koskocamn bir günah biriktiriyorsun..

0|0
    0|0
    • Es ve sevgili kavramını bu kdr ayrı tutmayı anlamıyorum ben sevdigim kisiyi esim olarak görürüm zaten ve istedigimi yasarım cünkü o kdr cok deger veririm o kdr severim ki böyle seyler lafı olmaz anlatabildim mi benim kimseye günah biriktirdigim falan yok bunca seyin icinden sadece buna takılan bir zihniyet

• sen baya baya sogumussun herseyı ıgrenc gelmeye baslamıs daha fazla umut verme ıstersen

0|0
    0|0
Yükleniyor...