THY Euroleague'de Temsilcilerimizin Son Durumu

A grubunda Fenerbahçe Ülker namağlup,B grubunda Anadolu Efes 3. sırada, C grubunda ise Galatasaray Liv Hospital 3. sırada yollarına devam ediyorlar. Sizce temsilcilerimizin Final Four şansı nedir?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• bir sonraki turdaki gruplar belirleyici olur henüz hiç bir şey belli değil ama en şanslısı Fenerbahçe Ülker

Yalnız şöyle bir durum vardün arkadaşlarla hesaplama yaptık bir sonraki turda Fenerbahçe Ülker Galatasaray Liv Hospital Olimpiakos ve Panatinaikos aynı gurupta olabilir müthiş eşleşmeler olur

0|2
    0|0
    • Öyle birşey olursa çok enteresan olacağı kesin, umalım ki olmasın ama Euroleague tarihine damga vurur bu olay :)

• Keşke devam etseymişsin ama neyse artık olan olmuş

• Evet olan oldu bazen özlüyorum arkadaşlarımdan bazılarının şuan profesyonel olarak oynaması gururumu incitmiyor değil. Seçimler zor gerçekten hayatımdan memnunum genede

Kızlar Ne Diyor 2

• bu sene euroleague şampiyonuz

0|1
    0|2
  • Final Four için konuşmak erken ama 3 takımda TOP 16'yı garantilediler özellikle Galatasaray sakat oyuncularına rağmen ligde olmasa da EL'de daha iyi bir grafik ve mücadele sergilediler umarım daha iyisi olur bizim için Fenerbahçe ise gerçekten çok iyi o da Obra sayesinde

0|0
    0|0
    • Galatasaray'ın Milan Macvan'ı daha fazla kullanması gerekiyor. Kesinlikle çok yetenekli, ona güvenilmemesini anlayamıyorum, fakat bu sene en az 1 takımımızın Final Four'a katılacağını düşünüyorum

• Ben çok iyi bir oyuncu olduğunu düşünmüyorum şahsen Markoishvili daha iyi

• O da sizin görüşünüz tabikide. Markoishvili daha tecrübeli o tartışılmaz.

Erkekler Ne Diyor 4

• Vallahi FIBA'da türk takımlarının düşmanı bir lobi olduğuna inanıyorum.gerek milli takım düzeyinde gerek kulüp düzeyinde yıllardır biçtiler bizi final four'da birtürk takımının olmayışında bunun da etkisi olduğuna çok inanıyorum zaten final four bekliyoruz ama bir türlü gelmiyor.Avrupanın en iyi oyuncuları en iyi coachları ülkemize geliyor ama final four gelmiyor.hasret kaldım.ben geçen sene efesten çok umutlanmıştım.üst üste o kadar maçtan galip ayrıldılar ama nihayetinde o da olmadı.O da olmadıktan sonra ümidi kestim artık takip de etmeyeceğim ancak son aşamada grubu 2. ya da 1. sırada bitirir bir takımımız karşı grubun 3 ya da 4 ü ile karşılaşırsa o zaman izlerim.En son yıllar önce Efes Peter Naumoski'li kadrosuyla önce koraç kupasını almış ardından final four oynamıştı.O ilk ve tek olacak gibi gözüküyor.

0|1
    0|0
    • Her büyük organizasyonda Türk düşmanı lobiler yok mu zaten. Uefa, Fifa, Fiba... Voleybol'da ve Tekerlekli Basketbol'da ki şampiyonlukların yeteceğini düşünüyorlar oysa hep en iyi bulup getiriyoruz fakat Avrupa'da ilerleme kaydedemiyoruz. Haklısınız.

• İyi sonuç alsak da istikrarlı olmuyor.basketbolda efes koraç kupasını aldı sonrasında final four'a yükseldi devamı gelmedi.futbolda da milli takım dünya 3.sü oldu avrupa şampiyonasında çeyrek final oynadı.gs ve fb şampiyonlar liginde çeyrek final oynadı.gs uefa ve süper kupayı aldı ama devamı gelmedi.bizim sorunumuz istikrar aslında.

• İstikrar olabilmesi için maddi kaynakların çok olması gerekiyor. Aynı kadroyu her sene koruyamıyoruz. Efes koraç kupasından sonra dağıldı. Aynı şekilde Galatasaray'da Uefa kupasından sonra dağıldı. Takımlarımızın sistemleri sürekli değiştir, yenile üzerine. Böyle başarı sağlanamaz. Tabi ki hakem faktörü de istikrar sağlayamamız da çok etkin rol oynuyor. İzin vermek istemiyorlar biz Türklere.

• Fenerbahçemiz için avantajlı bir durum şu anda eğer gerçeken 1 numara 1 numara gibi oynarsa bu McCalebb, Bo düzgün oynarsa işimiz var maçlara bakıyorum hiç 1 numara gibi oynamıyor ve kafasına göre takılıyor iyi 1 numara bizi final four a götürebilir kadromuz iyi tabii antrönerin katkısı çok büyük.

0|1
    0|0
    • Teodosic uygun olabilir. Pasör bir point guarda ihtiyacı var Fenerbahçe'nin.

• Sen bu sene hiç Fenerbahçe Ülker maçı izlememişsin Maccaleb takımın en iyisi yahu savunma onunla 2 level artıyor kaptığı toplar penetreler asistler abi ezbere basketbol yorumluyorsunuz

• nikin gibi bebesin git işine diyorum bebelik.

• bu sene bişeyler olacak ama hadi hayırlısı

0|1
    0|0
  • Galatasaray gurubunda 2. sırada

0|1
    0|0
Yükleniyor...