Hic azınızdakini Püskürttünüzmü (:

hepside caydı gülerken istem dışı 3 defa püskürttüm biri karşımdakının yüzüne (: biride kaza ile pc de oturuyorum 3 defa ardı ardına cola geldi ictim dördüncüsü caymış kola gibi diktim azım yandı klavyeye boşaltım (:

0|0
18|10

En İyi Kız Görüşü

• Koleje giderken yemekhanede haftada bir meyvesuyu verirlerdi yani boyle kazan gibi bisyde olurdu surahi surahi alirdik bir kere bir arkadasmla sona kalmstk meyvesuyu da yarsi duruyo sonra bikac surahi alsik yanimiza o sirada bir saka yaptim arkadasm yarisini masaya birazini da yuzumu puskurttu daha sonra o beni guldurdu ben puskurttum bikac defa puskurttuk ortalik batmisti ama cok eglencelydi dogrusu :D

0|5
    0|0

Kızlar Ne Diyor 17

• Kola içiyordum kuzenim tam o ara bir şey söyledi resmen püskürttüm hatta burnumdan bile çıktı :/

2|8
    0|1
  • bi kere kolada öyle yaptığımı hatırlıyorum :D

0|10
    1|2
  • Ayyy çok fenasın çook :)) yok hiç yapmadım umarım başıma gelmez :))

0|9
    2|2
  • bir seferinde arkadaşım çayıma tuz katmış püskürtmüştüm yüzüne doğru genzime falan kaçmıştı çok kötü bir durumdu

0|4
    0|0
  • Birkac kez oldu. 2 hafta önce okuldaki kafelerden birindeyiz birden güldüm ve agzimdaki suyu telefona masaya puskurttum :)

0|1
    0|0
  • Küçük kuzenim 7 yasinda falan puding yerken püskürtmüstü pudingler burnundan geldi cocugun :))))

2|3
    0|0
  • su içerken kuzen mi ne güldürmüştü

0|7
    1|2
  • biri benim üstüme yapmıştı ama tamamen şımarıklıktan çok sinirim bozulmuştu ve çok iğrendim belki bende yapabilirim böyle gülmek istersem şaşarırsam insanlık hali takma :)

0|1
    0|0
  • hiç hatırlamıyorum böyle birşey yaptığımı.

0|7
    1|2
  • Evet kizlar fikra anlatirken kolayi karismdaki 3 kişiyde birden hemde :)))

1|4
    0|0
  • evet 1 kere olmuştu :))

0|1
    0|0
  • evet bir kere kardeşimin yüzüne olmuştu. ama onun suçuydu çok su içmiş yanaklarımı şişirmiştim oda şaka olsun diye elleriyle yanaklarıma vurunca suyu yüzüne püskürtmüştüm istemsiz olarak :)

0|1
    0|0
  • 1 kere olmuştu.

0|3
    0|0
  • tamam

0|0
    5|18
  • Çok oldu

0|0
    0|0
  • Hiç olmadı :):)

0|0
    0|0
  • soruya bak saçma

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 10

• birisi üzerime püskürttü şekerli şekerli çayı yapış yapış dolaştım

1|5
    0|0
  • Azımdaki değil ama ağzımdakini bir kaç kez istemeyerek püskürttüğüm oldu.

1|4
    0|0
  • Bana bikere oldu da yanımdakilerin çoğunun başına bir kaçkere gelmesini sağlamışımdır. Sulatıma püskürtülen çay kola çorba zeytin mısır kaşar vb. bağımlılık yaptığını düşünmeye başladım diyebilrim.

0|3
    0|0
  • fena makara yapardik arkadaslarla takilirken yasimizda kucuk iste neyse kola pismaniye kastamonu helvasi alirdik bir makara koptugunda bir puskurttum alayinin uzerine kafa tutanda yok tabi veririm ellerine oyle yani herzamanda derim kola icerkesn pismaniye yerken beni kahlaha bogmayin amk...

0|1
    0|0
  • hayırrr

0|1
    0|0
  • Şişesi 800 dolarlık bir içkiyi doğum günümde püskürtmüştüm..daha vardı ama evlat acısı gibiydi, sevgilim almıştı bide .__.

0|1
    0|0
  • Yok ya kendimi tutarım olmadı yere doğru atarım :D

0|1
    0|0
  • Evet çok oldu

0|4
    0|0
  • benim değilde halamın oğlu kavaltı yapıyoduk :)) büssürü biberden tuut yumurtaya kadar aklına gelebilecek pekçok kavaltılıkları bir anda ağzında çinerken bir gülmesi geldi etrafı biber savurdu masa üstümüz her yer

0|3
    0|0
  • benim genelde içime kaçar böyle şeyler sonra da yarım gün nefes borusundan temizlemeye uğraşırım

0|1
    0|0
Yükleniyor...